2737
2739
عنوان

دلم نميخاد شاغل باشم😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 23341 بازدید | 534 پست
٨تا٢:٣٠ عه

ساعت کارت خیلی خوبه. فقط نیاز به برنامه ریزی داری. بخدا حیفه شغلت را از دست بدی. بنظرم ضعیف هم شدی. قرص ویتامین بخصوص اسیدفولیک و ب1 بخور. چند روز مرخصی بگیر و کمی استراحت کن

اگه میخای کلا بریده نشی

تایم کارتو کم کن

ترجیحا پنج شنبه ها نرو

یه جوری پیش برو بعد ساعت کاری تماس کاری نداشته باشی

بخشی از خستگی کاری برای اینه که مسائل کاری ادامه پیدا میکنه توو خونه و جمعه

دو سه روزم مرخصی بگیر گوشی خاموش

توو خونه باش 

متوجه میشی خونه ام خسته کننده اس

هر چیزی جای خودش به اندازه خودش

پیام بدید خواهشا توضیحات ندیدفقط موضوع در

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا مثل شما بودم یه مدت سر کار نرفتم اولاش خیلی خوب بود همه چی عالی ولی کم کم افسرده شدم اگه م ...

منم ۶ سال کار کردم ، کرونا اومد ی مدت خونه نشین شدم فقط اولش خوب بود ، بعدش داشتم دیوونه میشدم احساس پوچی بهم دست داده بود ، با وجودی که کارم سخت بود ولی خیلی حس قدرت داشتم مدیر بودم برنامه ریزی تولید  ۵۰ نفر با من بود ، یهوو اومدم تو خونه نشستم احساس میکردم ی ادم بی خیر هست دیگه  غذا پختن و کیک پختن و... واسم لذت نداشت ،خداروشکر برگشتم به محیط کار ، تصمیم دارم تا بازنشستگی ادامه بدم 

بتونی با همسرت صحبت کنی و نتایج خوب و دلگرم کننده خونه بودن و به امور خونه و همسر رسیدن رو ببینه، دی ...

شوهر منم اتفافا هر روز مرخصی هستم ررمیگرده یه عالمه قسم میده نرو سرکار 😂البتع من شوهرم شرکت حسابداری داره دغدغه مالی نداره ولی واقعیتش اینه که زندگی ها سخت شده وقتی سطح درآمد خانواده‌ها  نصف بشه دیگه چه دلگرمی حالا یه خونواده از اول با یه حقوق یا درآمد عادت کرده 

2728
٨تا٢:٣٠ عه

عزیزم شما برنامه ریزی نداری من ۹ تا ۶ بعدظهرم ، اونم تهران، صبح ساعت ۶ و نیم بیدارم.  بعدظهر تا برسم خونه ساعت شده ۷ و نیم ، با این وجود تحت هیچ شرایطی دلم نمیخواد خونه دار بشم ، تایم شما مثل مدرسه میمونه ، سعی کن همین ابتدای زندگی همسرت رو مجاب کنی وقتی زن شاغل میخواد باید تو کارهای منزل هم خودش کمک کنه ، خیلی از کارا رو بسپر بهش ، در رابطه با رفت و امد با خونواده ها بخدا قسم هرچی کمتر بهتر ، دخالت کمتر ، دونفره هاتون بیشتر ، چه فرهنگ بدی داریم بچه ها بعد ازدواج بیست و چهاری خونه پدر و مادرشونن ، هرچقدر رسمی تر بهتر ، اینم بدون الان شاغلی کسی از توقعی نداره ، بشینی تو خونه عالم و ادم ازت توقع دارن 

سلام بانو. به تعداد انسانها ما نگر‌ش و سلیقه و فکر داریم و هیچکس جای دیگری نیست. اولویت رو براساس علاقه و هدف اصلی که در زندگی داری بگذار. 

من خودم شاغل بودم اما پسرم خیلی اذیت می شد با توجه به اینکه از نظر مالی نیاز نداشتیم و من اولویت زندگی ام آرامش روحی فرزندم بود و خودم هم لیست بلندبالایی از یکسری فعالیت ها داشتم و حسرت انجام آن را داشتم از کارم بیرون آمدم. اکنون حدود هشت سال گذشته و من یک  فرزند دیگر هم دارم و حتی یک لحظه هم پیشیمان نشدم چون مسیر زندگی ام را خودم تعیین می کنم نه دیگران. 

اندر دل من درون و بیرون همه اوست
2738
اره واقعا بوی عرق میدن چون مجبورن کار  کنن دیر به دیر حموم میرن

چقد بی ادبی واقعا و چقد عقده داری

من خودم شاغلم 

هر روز بعد کارم میرم دوش میگیرم .کارمم اداریه

خونه زندگیم و خودم و بچم همیشه بوی گل میدیم

کجا زندگی میکنی که اینجور خانومایی دیدی .تو کمپی چیزی هستی؟

ب نظر من برا خانوم شغل ازادی ک تایمش دست خودت باشه خوبه مث مغازه داشتن  من خودم مغازه دارم خیل ...

منم تجربه کردم ، ولی من راضی نبودم ، باوجودی که مغازه برای خودم بود تایم رفت و امد و.... همه چیز باخودم بود ولی سختی های زیادی داشت ، تجربه من سال ۸۸ هست الان قطعا سختتر شده   ، وقتی مغازه داری باید این اوضاع اقتصادی باید خیلی مرتب و منظم باشی و جدی بچسبی به کار تا بتونی درامد داشته باشی روز تعطیل و غیره نداره ، بنظرم واسه خانما شغل اداری خیلی مناسبتره ، ی حقوق ثابت با تایم ثابت داری دغدغه چیزی رو هم نداری 

وضعیت منم همینه ..الانم سر کارم .تازه پریود ام .آنقدر بی حالم 

آنقدر بی حالم ک انگار یکی منو زده .دست و پاهام درد میکنه 

دوست داشتم بخوابم امروز ..🥲ما هم وام ازدواج و هزار جور کوفت و مرز داریم تو زندگی.دو تامون سگ دو میزنیم بازم کم میاریم 

اره واقعا بوی عرق میدن چون مجبورن کار  کنن دیر به دیر حموم میرن

اتفاقا خانمای شاغل چون همیشه تو اجتماع هستن هم ظاهر مرتب تری دارن هم روابط عمومی بهتری دارن 

تنها کاری که میتونی بکنی اینه که یه نفرو بگیری هفته ای دوبار بیاد برات اساسی تمیز کنه جارو کنه. خودتم شبا ناهار بذاری و ظهرا مدی برنجتو دم کنی. 

مرخصی هم بگیر برو آرایشگاه و خرید تا یکم روحیت عوض بشه

اینقدر بدم میاد عکس پروفایلمو کپی میکنید😒
چرا متاسفانه؟ اینم ی معیار مثل بقیه معیارها هست.

چون اگه فردا روز کارت رو از دست بدی به هر دلیل ممکنه چیزی بهت بگه که ناراحت بشی. انتخاب زن به نظرم باید به معیار های درونیش باشه مثل اخلاق و اینها. خاله ی من هم وقتی معلم شد براش چندتا خاستگار اومد

یک عدد آقا هستم         (به هیشکی اعتماد نکن ، حتی من)
2706