2737
2734
عنوان

دلم نميخاد شاغل باشم😭😭😭😭😭😭😭

23340 بازدید | 534 پست

من مجردي كارمند بودم

همسرمم دنبال دختر شاغل بودش

خودمم روحيه م جوري بود نميتونستم خونه بمونم حس پوچي داشتم.

الانم كه تا خرخره تو قسطيم وام گرفتيم.

بعد ازدواج تنبل شدم دلم نميخاد برم سركار 

دلم ميخاد صبحا بخوابم

به خونه زندگيم برسم

با ارامش اشپزي كنم

با لذت خونمو تميز كنم

غذا مونده نخوريم

هميشه خسته نباشم 

اصلا نميرسم به كارام همش خسته م

شبا نميتونيم يه راحت خونه خانوادهامون بريم از استرس اداره

فقط  معیار همسرت🤕🤣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برعکسی

حالا من به زور گذاشتم بعد ازدواج کارمو ول نکنم

هرجوریه سعی میکنم نگهش دارم

از استقلالی که داری لذت ببر برای یه خانم خیلی مهمه مستقل باشه

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
2738

ولی کار کردن خوبه. من الان دنبال کار میگزدم. انقدر تو خونه موندم دیگه با لذت آشپزی نمیکنم. تنبل شدم. به نظرم سر کار بری بهتره. استقلال مالی هم داری. تو خونه زیاد بمونی حوصلت سر میره. نمیشه ساعت کارتو کمتر کنی؟

تا بچه نداری برو چیه بمونی خونه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

برا خودت سختش کردی منم شاغلم ولی برا زندگیم تلاش می کنم هر سختی رو به جون میخرم فقط مستقل باشم کارامم همیشه شب انجام میدم غذا هم نصفه نیمه درست می کنم ظهر اومدم آمادش می کنم 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
2706