2733
2734
عنوان

دلم نميخاد شاغل باشم😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 23341 بازدید | 534 پست
درامد یکی دیگه نیست درامد همسرمه اون کار بیرون میکنه منم کار خونه

واقعا برات متاسفم که هنوز نفهمیدی زن توخونه هم میتونه شاغل باشه و پابه پای همسرش کار کنه 

تجربه دارم که میگم

هم تدوین و مونتاژ تو خونه و هم کارشناسی فروش 

یعنی چی که زن شاغل بوی عرق میده و به خودش نمیرسه

زنایی رو میشناسم که تو خونه نشستن که نمیشه نزدیکشون رفت

طرز بیانت اصلا درست نیست

من ازش دفاع نکردم.اونم بنده خدا تعلیق شده. من حرفم اینه ک چرا اینهمه نسبت بهش واکنش نشون دادن. شای ...

به نظر من وقتی یک نفر به یک گروه توهین می کنه فقط باید جواب خودش رو داد نه برای اینکه جواب اون رو بدی گروه مقابل رو بترکونی 

این کاملا با اصل تبادل نظر مغایرت داره هر کسی تو زندگی انتخاب خودش رو داره کسی که شاغل انتخابش این بوده و کسی هم که خونه دار انتخابش همین بوده و کسی بر کسی برتری نداره 

من شاغل بودن رو انتخاب کردم چون با روحیه ام این جور زندگی سازگار ولی دلیلی نمیشه که بگم خونه دار بودن ضعفه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من هر چی زن شاغل دیدم از سنشون خیلی پیرتر بنظر میان و خیلی هم بوی عرق میدن چون وقتی ندارن به خ ...

مطمئنی اینجوری هستن 

چرا واقعا توهین می کنی ما سرکارمون که همه خانم ها خوش پوش و خوش عطر هستن من نمی دونم شما کدوم شغلی رو دیدین که زنهاش بوی عرق میدن خیلی زشته اینجور حرف زدن 

اصلا منی که شاغل هستم بیام به شما که خانه دار هم هستی توهین کنم یا چیزی در موردتون بگم اوج اوج بی فرهنگی هست 

در ضمن من خودم شاغلم ولی همیشه ورزش می کنم به پوستم می رسم هیکلم کاملا ورزش کاری خیلی ها من رو تو سایت دیدن با اینکه یه زایمان داشتم اما هیکلم کاملا رو فرمه همیشه بهترین لباس ها رو میخرم عطرهای خوب میزنم به پوستم میرسم چرا فکر می کنید ما وقت نمی کنیم به خودمون برسیم اونی که خودش رو دوست داره چه خانه دار باشه چه شاغل باشه به خودش میرسه ربطی به این چیزا نداره

اینکه اجازه دانشگاه و غیره بهتون داده نشده براتون مهم نیست؟ فکر نمیکنین اختیارتون گرفته شده؟تحصیل ا ...

همه چی پول نیست ولی تحصیل و دانشگاه هم مبنای شعور و انسانیت نیست.

خواهش میکنم با تاپیک های سرکاری مخ ماروکارنگیرین
2731

وای نه . اشتباه نکن . قدر خوشبختیت رو بدون . تنبلی چیه . شاید ویتامین های بدنت کم شده . 

شاغل بودن خیلی خوبه 

استقلالش

موقعیت اجتماعیش

فردا اگه همه چیز بد شد ، دستت پیش کسی دراز نیست 

من خودم شاغلم . الان ۱۷ ساله که شاغلم از ۲۲ سالگی و هزار بار خدا رو شکر میکنم

هر کس مسئولیت زندگی خودش رو داره اینکه شما خانه دار هستین اصلا چیز بدی نیست خیلی ها خانه دارن تو خون ...

الان از اقوام نزدیکمون کانادا زندگی میکنه میگه اونجاهم خانم خانه دار که فرزنداش رو بزرگ میکنه هست.ما فکر میکنیم مدرن بودن به این چیزاست البته که استقلال مالی مهمه برای خانم

خواهش میکنم با تاپیک های سرکاری مخ ماروکارنگیرین
نه اصلا من کلی از اطرافیانم خانه دار هستم خدا اون روز رو نیاره که اصلا من بخوام یه خانم رو به خاطر ش ...

خیلی ممنونم ♥️😘 شمام همیشه موفق و دلتون شاد ♥️

باردار نیستم تیکر چیز دیگس
2738
اوه یعنی به کار کردن و عذاب کشیدن باید حسودی کنم 🤣 پاپتی هم فعلا تویی عزیزم حالا برو کار کن که شوهر ...

لطفا نظرتون رو با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

استارتر تاپیک خود را مدیریت کنید تا بحث بین کاربرها پیش نیاد

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
فلن که پاپتی مشخصه کیه اون خانوم به شما توهین نکرد ولی اینکه شما توهین میکنید یا مشکلات روحی دارید ی ...

لطفا نظرتون رو با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

الان از اقوام نزدیکمون کانادا زندگی میکنه میگه اونجاهم خانم خانه دار که فرزنداش رو بزرگ میکنه هست.ما ...

نه خب کلیت جوامع اروپایی و آمریکایی سبک زندگیشون اشتغال خانوماست قطعا که وحی منزل نیست ولی در کل اونا دختراشون مثل پسراشون سریع مستقل میشن و زندگی جدا مشکل بیکاری و اینام که ندارن 

یک هفته ایی مرخصی بگیر و استراحت کن

برو دکتر کم خونم شدی

ب همسرتم بگو خیلی ضعیف شدی

اگه تو خونه کمکت نمیکنه بگو تو خونه باهات همکاری کنه

باید بدنتو تقویت کنی

ببین میتونی برنامه ریزی کنی ب کارای خونتم برسی

بتونی با همسرت صحبت کنی و نتایج خوب و دلگرم کننده خونه بودن و به امور خونه و همسر رسیدن رو ببینه، دیگه نرو سرکار. بنظر من هم ، خونه بودن زن با روحیه‌ش و نفع خانواده و خودش ربط مستقیم داره.

2706