2733
2739
عنوان

پسرم الرژی شدید داره به همه چی لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1831 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه پسر منم بدنش اگزما داره.دارو و پماد هرچی میزنم موقته.قوربونش برم.اینقد خودش میخارونه تمام ب ...

تهرانی ادرس دکتر سنتی بدم البته با ازمایش و مدارک ببینه اگرم ازمایش سیستم ایمنی ندادی بهتره بدی وکترش ببینه بعد ببری دارو داره. منم ۱۰ روزه میدم باید هفته بعددوباره ببرم سر ی چیزی دو قاشق و یکی میدم برم بهش بگم بیشتر کنم یا ن 

2731
پسرم خیلی بد غذاس و دقیقا چیزایی ک دوست داره ممنوع شده خصوصا شیر کلا همجا بچم ب شیر خوردن معروفه تا ...

واقعا سخته من تست ندادم دکتر میگه ازمایشش خوبه ولی تا میدم جوش میزنه منم نمیدم بعد ۴ ماه موز دادم بازم جوش زد زیر گلوش فعلا گیاهی شروع کردم میگه سیستم دفاعیش پایینه تو ازمایش دارو داده ولی دکترا چون واکسن میدن گفت فرصت میدیم فعلا منم نگفتم گیاهی دارم میدم

2738
ن ب گندم عزیزم حساسیت داره تست چی بخرم چی بگم؟؟؟؟؟  واقعا موزم نخوره؟؟؟؟ چون تستشو نصفه گرفت گ ...

قربونت برم مرسی برا من هم گاوی حساسیت داره هم ب خیلی از خوراکی هایه دیگه آلرژنه دفع خون داره  ولی تست و اینجور چیزا ندادم مراعات کردم  فقطم شیر خودمو بهش میدم 

تست های سه نان بدونه گلوتن داره  از مغازه دار بپرس حتما راهنمایت میکنن ترکیباتشم نوشته بخون 

ماکارانی هم ارگانیک بگیر 

نون لواش و ی کف دست بده اگه دیدی اثری نداشت فعلا لواش بخوره 

موز شدددددددید حساسیت زا هست حتی گوجه این دوتا افتضاحه

اما یچیز بگم فکر نکنم پسرتون با این سن آلرژی داشته باشه ها احتمال سرما خورده بهش شیر و تخم مرغ دادی آسمه کودکانش عود کرده پسر دوساله منم اینجوری میشه 

کلا بهش شیر هرنوعی نده ماست و کشک و دوغ و نوشابه و پنیر پیتزا سرخ کردنی اینچیزارو ی مدت نده ادویه فقط نمک و زردچوبه استفاده کن  تا بهتر بشه  خیالت راحت یکم مراعات کنی و با احتیاط پیش بری خوب میشه بچه من ک کبود میشد الان شاید دوهفته یبار ی موز بهش میدم اصلا گوجه اصلا تخم مرغ هفته ای یکی دوبار سرخ کردنی خیلی کم 

من خیلی بهش سوپ جو و عدسی درست میکنم هم سالمه هم حساسیت نداره 

یکم پیازو با هویجه رنده شده تو قابلمه تفت بده ی سیب زمینی متوسط پوست بکن درسته بنداز قابلمه ی مشت کمتر جو خرد شده هم بشور بریز یکم نمک و زردچوبه بریز و آب گرم بریز سرش 1ساعته میپزه بعد اخرش سیب زمینی و دربیاربکوب و بریز تو سوپ غلظت میگیره اینو اگه دوسداره درست کن براش خوبه 

تست های آلرژی ک میگیرن خیلی گرونه و خیلیاشم درست نیس پولتو بیخودی هدر نده یکم تو خوراکش مراعات کنه خوبه 

هله هوله چیپس و پفک و شکلات پاستیک آدامس و کیک و آبمیوه صعنتی و اینجور چیزا نخوره زود خوب میشه

ببرش تست الرژی بگیره و احتمالن براش واکسن بده اما تو رو خدا ببرش قطعااا خوب میشه

ی بار فقط دکتر پوست بردم ی پماد دست ساز نوشت تا زمانی ک استفاده میشد خوب بود بعد دوباره برگشت.نمیشه  همه چی بخوری هرچی بخوره اخرش حساسیت نشون میده خسته سدم دلم براش کبابه

تهرانی ادرس دکتر سنتی بدم البته با ازمایش و مدارک ببینه اگرم ازمایش سیستم ایمنی ندادی بهتره بدی وکتر ...

هیدروکسی زین میدم ببینم زیاد ریخته بدنش.ولی نه دکتر الرژی نمیبردم و ازمایش ننوشته.خودم زمان بارداری پسرم و بعد زایمان دچتز الرزی شدم از قبلش نداشتم

هیدروکسی زین میدم ببینم زیاد ریخته بدنش.ولی نه دکتر الرژی نمیبردم و ازمایش ننوشته.خودم زمان بارداری ...

یعنی ازخودتون دارید دارو میدید؟؟ گناه داره باید ازمایش بده ببینید از چیه منم فکر میکردم کبدش خوب کارنمیکنه حساسیت نشون میده دکتر الرژی بردم البته خودم گفتم کبدم بنویسه ولی خودش سیستم ایمنی البته دوموردشو agو  eg رو نوشت مشخص شدسیستم ایمنیش ضعیفه بدن واکنش نشون میده البته اینو دکتر گیاهی گفت و دارو داد برای تقویتش و سه تا میوه گل نسترن داد با پرهیز غذایی بچه شما اگزما شده به هیچ عنوان نباید سرخ کردنی بدید همش ابپز حتی پیاز غذا با یک قاشق روغنم نباید سرخ بشه .. ولی تو شیمیایی درمانی جز واکسن ندارن دکتر الرژیش گفت فعلا بهش فرصت میدیم بره بالا برو دوماه دیگه بیا ... 

هیدروکسی زین میدم ببینم زیاد ریخته بدنش.ولی نه دکتر الرژی نمیبردم و ازمایش ننوشته.خودم زمان بارداری ...

اگه شیر خودتونو میخوره شما باید پرهیز باشید هرچی اون میخوره و نمیخوره شماهم نخورید ... من بدون ازمایش بردم هرکی باشه اولش فکرمیکنه از گرمیجاته دوماه رژیم سخت گرفتیم گرمی نخوردیم دیدم اینطوری بدتره بردم الرژی ازمایش بعد مشخص شد از سیستم دفاعیه واسه این میگم با ازمایش کامل برید دکتر گیاهی بچه اذت نشه هرچند اگزما قطعاپرهیزم میخواد همین سرخ کردنی سس و گوجه بادمجون و فست فودو.... ی لیست از موادغذایی که تاحالا دادید بنویسید هر کدوم مجاز نبوده تا حالا ندید .. من چندبار رفتم اومدم دیدم نمیشه اخر این کار و کردم بعدم برای دادن چیزای جدید بازم لیست نوشتم کلی چیزم از اونجا حذف شد اینا واسه قبل ازمای بود واسه الان گفت سردی و گرمی و بده ببین چطوری میشه چون هوام سرد شده نمیشه سردی تنها خورد 

اگه شیر خودتونو میخوره شما باید پرهیز باشید هرچی اون میخوره و نمیخوره شماهم نخورید ... من بدون ازمای ...

نه‌شیرخشکیه.ب مواد غذایی ک بیشتر میخوره مقصرم باباشه دوس داره همه چی بهش بده نمیدونه ک این بچه پوستش حساسه

2706