2733
2739
عنوان

پسرم الرژی شدید داره به همه چی لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 67 پست
نه‌شیرخشکیه.ب مواد غذایی ک بیشتر میخوره مقصرم باباشه دوس داره همه چی بهش بده نمیدونه ک این بچه پوستش ...

شوهرمنم همینه ولی نمیذارم الان یک هفته اس موز و نارنگی گردو میدم امروزم غذای عادی دادم مهمون بودم شیرینی دلمه هرچی خواست ولی کم ..حتما ازمایش بدید مشخص بشه بچه گناه داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موز و گردو جز مواد غذایی حساسیت زا هستن

موز و جوش میزد ولی بادوم و گردو هیچیش نمیشد پسته جوش میزد بعد ۴ ماه دارم میدم ببینم چطوری شده گردو که تو هفته ی دونه کاملم ندادم ولی موز دادم مثل قبل نبوده اخه ازمایش داده از سیستم ایمنیشه دکتر گیاهی شربت داده دیگه خسته شدیم گفتم امتحان کنم سرما اومده نمیشه همش سردی بخوریم واسه روده هاشم خوب نیست

2731
بچهای ک حساسیتی هستن خیلی غذا دادن سخته.نمیدونی چی بدی چی ندی

دقیقا منکه ی وقتا میزنم سیم اخر میگم همهدچی میدم ولی باز از خر شیطون میام پایین میگم گناه داره حدالاقل کم کم یا با مشورت دکتر 

دقیقا منکه ی وقتا میزنم سیم اخر میگم همهدچی میدم ولی باز از خر شیطون میام پایین میگم گناه داره حدالا ...

من ک کم و بیش میدم.همین ک غذا جدا براش میپزم برام سخته ولی غذای سفره و فست فودی و سرخ کرده نمیدم

2738