2733
2734
عنوان

پسرم الرژی شدید داره به همه چی لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1876 بازدید | 67 پست
خب اخه چی بدم چیزی ب ذهنم نمیرسه

چقدر دیر متوجه شدی

یعنی قبلش طوری نبوده

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
جواب تستا تا جایی که من دیدم اشتباهه

چنین ساله دکتر خانوادگی و واقعا کارش حرف نداره پسر عموم ک ی مرده بود رو دستای مامانش کبود رسوندنش پیشش انگار معجزه کرد و الان خیلییییی خوب شده 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ب گلوتن نون حساسیت داره؟؟؟

باید تست هایه مخصوص براش بخری

بعدشم ب تست ها اکتفا نکن اکثرن اشتباهه 

کلا بچه ک سرما میخوره کلسیم و پروتئین بدترش میکنه میشه آلرژی یکماه مراعات کن خوب میشه .

صبحانه تست مخصوص بدونه گلوتن و عسل بده 

گوشت گوسفندی میتونی بدی 

مرغ

میوه هم موز و پرتقال و کیوی نده

من بچم7ماهشه الرژنه سوال دیگه ای هست بپرس

نه اصلا یادم نمیاد چنین چیزی بوده باشه انگار اصلا کل الرژیش از همین سرماخوردگی شروع شد این ارثیه و د ...

متاسفانه پسر منم بدنش اگزما داره.دارو و پماد هرچی میزنم موقته.قوربونش برم.اینقد خودش میخارونه تمام بدنش زخمه و خط خطی شده یکسال و نیمسه😔

2738
طب سنتی بردیش؟ من یادمه پسر همسایمون الرژی و سرفه های شدید داشت. اون موقع پنج سالش بود.مادرش دیگه ...

هزار بار بردمش 4 ماه کل اصفهانو زیر و رو کردم از سنتی تا شیمیایی هیچ تاثیر ک نداشت هی بدترم میشد

نه اصلا یادم نمیاد چنین چیزی بوده باشه انگار اصلا کل الرژیش از همین سرماخوردگی شروع شد این ارثیه و د ...

نگران نباش منم دارم 

سخت هست 

ولی خب نزدیکشم نیار اینارو

من نمیدانستم معنی هرگز را ؛ تو چرا بازنگشتی دگر🥲🖤
[QUOTE=261502505]نمیشه با آرد ذرت براش نون درست کنی؟؟[/QUOچطوری؟؟؟؟ 

از قنادی ها یا لوازم قنادی ها  ارد ذرت بگیر . از داخل گوگل نون تابه ای سرچ کن مثل اون براش درست کن 

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
هزار بار بردمش 4 ماه کل اصفهانو زیر و رو کردم از سنتی تا شیمیایی هیچ تاثیر ک نداشت هی بدترم میشد

مم حجامت کردم ۶ سالم بود 

بهتر شدم  

من نمیدانستم معنی هرگز را ؛ تو چرا بازنگشتی دگر🥲🖤
یه دکتر آلرژی کودکان ببر، منم بچه ام آلرژی به پروتئین گاوی داره. درکت می کنم. خیلی سخته.

خیلی خیلی سخته ک ب نون هم الرژی داره چ خاکی تو سرم کنم الانم مهد میره و کل برنامه غذاییش دیگ بهش نمی سازه

2706