2737
2734
عنوان

پسرم الرژی شدید داره به همه چی لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 67 پست
خب اخه چی بدم چیزی ب ذهنم نمیرسه

چقدر دیر متوجه شدی

یعنی قبلش طوری نبوده

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
جواب تستا تا جایی که من دیدم اشتباهه

چنین ساله دکتر خانوادگی و واقعا کارش حرف نداره پسر عموم ک ی مرده بود رو دستای مامانش کبود رسوندنش پیشش انگار معجزه کرد و الان خیلییییی خوب شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب گلوتن نون حساسیت داره؟؟؟

باید تست هایه مخصوص براش بخری

بعدشم ب تست ها اکتفا نکن اکثرن اشتباهه 

کلا بچه ک سرما میخوره کلسیم و پروتئین بدترش میکنه میشه آلرژی یکماه مراعات کن خوب میشه .

صبحانه تست مخصوص بدونه گلوتن و عسل بده 

گوشت گوسفندی میتونی بدی 

مرغ

میوه هم موز و پرتقال و کیوی نده

من بچم7ماهشه الرژنه سوال دیگه ای هست بپرس

نه اصلا یادم نمیاد چنین چیزی بوده باشه انگار اصلا کل الرژیش از همین سرماخوردگی شروع شد این ارثیه و د ...

متاسفانه پسر منم بدنش اگزما داره.دارو و پماد هرچی میزنم موقته.قوربونش برم.اینقد خودش میخارونه تمام بدنش زخمه و خط خطی شده یکسال و نیمسه😔

2738
طب سنتی بردیش؟ من یادمه پسر همسایمون الرژی و سرفه های شدید داشت. اون موقع پنج سالش بود.مادرش دیگه ...

هزار بار بردمش 4 ماه کل اصفهانو زیر و رو کردم از سنتی تا شیمیایی هیچ تاثیر ک نداشت هی بدترم میشد

نه اصلا یادم نمیاد چنین چیزی بوده باشه انگار اصلا کل الرژیش از همین سرماخوردگی شروع شد این ارثیه و د ...

نگران نباش منم دارم 

سخت هست 

ولی خب نزدیکشم نیار اینارو

من نمیدانستم معنی هرگز را ؛ تو چرا بازنگشتی دگر🥲🖤
[QUOTE=261502505]نمیشه با آرد ذرت براش نون درست کنی؟؟[/QUOچطوری؟؟؟؟ 

از قنادی ها یا لوازم قنادی ها  ارد ذرت بگیر . از داخل گوگل نون تابه ای سرچ کن مثل اون براش درست کن 

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
هزار بار بردمش 4 ماه کل اصفهانو زیر و رو کردم از سنتی تا شیمیایی هیچ تاثیر ک نداشت هی بدترم میشد

مم حجامت کردم ۶ سالم بود 

بهتر شدم  

من نمیدانستم معنی هرگز را ؛ تو چرا بازنگشتی دگر🥲🖤
یه دکتر آلرژی کودکان ببر، منم بچه ام آلرژی به پروتئین گاوی داره. درکت می کنم. خیلی سخته.

خیلی خیلی سخته ک ب نون هم الرژی داره چ خاکی تو سرم کنم الانم مهد میره و کل برنامه غذاییش دیگ بهش نمی سازه

2706