2733
2739
عنوان

بنظرتون ارزش داره غرورمو بشکنم بگم اشتباه کردم تکرار نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 35 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دلم چی پس😭

اگ براش مهم بودی توهمون دوهفته یه اس میدادبهت حالتوبپرسه هاشقی این نیس وقتش خالی باشه کنارت باشه مهم اینه توشلوغی وزمانی ک سرش شلوغ بازم بیادت باشه.درضمن این دوهفته چون میدونستی هست زیاذسخت نگذشت بهت ولی الان میدونی کات کردی داغونی

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چِقَدرِ زیبایَندِ آنانِ کِه ازِ ریشِه خوبَند!🤍🍃
گوربابای دلت یه مدت بهش فشاربیاد خودش حل میشه الان فشاربیاد بهتره تا یه عمر فشار اومدن عزیزم

می‌دونی چیه

اون چیزی کم نداره

من دختر خوبیم اخلاقم خوبه اما اون از منم بهتره حتی

برا همین میگم حسرتش میمونه ب دلم

2731
اوهوم آخه دوست داریم همو کاش تند نمی‌رفتم

درسته تو تند رفتی اما اونم بد ادامه داد مردا یه ویژگی دارن تو هر چیزی زود پرو میشن اگه میخایهر سری بعد دعوا و بحث تو عذرخواهی نکنی پیام نده

بچه‌ها نخندینا🖤🙂...به نام خدای رنگین کمان🖤🌈...بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره :)💔🖤
جوگیر شدم🚶

خب میخواستی نازتو بخره که بدتر خرابش کرده 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
می‌دونی چیه اون چیزی کم نداره من دختر خوبیم اخلاقم خوبه اما اون از منم بهتره حتی برا همین میگم حس ...

هیچ وقت خودتو از دیگران کوچیک نبین خودت بهترین خودت هستیییییی 

اره دقیقا فکر اینکه دیگه هیچوقت نیست داغونم میکنه

فک کن بازم هست ولی برات ارزش نداره خودتوسرگرم کن شادباش استوری شادبزارتااونم دیوونه بشه

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چِقَدرِ زیبایَندِ آنانِ کِه ازِ ریشِه خوبَند!🤍🍃
2706