2733
2739
عنوان

کسایی ک قبول ندارن و اعتقادی ب طلسم ندارن اصلا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 38 پست
اینارو هم یه دعا نویس بهم گفت انجام دادم بهم گفت دعا باید بگیری  گفتم نه پولشو دارم دو میلیون ...

اره واقعا تو این شرایط اقتصادی بعدم اصلا دلم نمیخواد رو ب رو بشم‌بااینجور آدما

حتما امتحانشون میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم‌ حرز امام جواد و‌فقط از بازار رضای مشهد سمت حرم‌بگیر که‌روی‌پوست آهو‌نوشته‌شده‌واقعا عالیییییهههه

اگرزمین پراز خرده شیشه باشه برای بوسیدن دست هایت زانو میزنم مادرم😘😍
2731
وای ممنونم ازت ک انقدر کامل گفتی خدا خیرت بده

چیزایی ک‌این دوستمون گفتن عالیه

سرکه انگور باید خونگی و سنتی باشه کارخانه ای نباشه همش اسیده

همه دورتا دور خونه را سرکه بریز

حتی تو حموم دسشویی ولی رو این سرکه دعا و قران نخون که بریزی این دوجا

به خودت هم مدام سرکه اسپری کن

یه ظرف سرکه سرباز

یه ظرف کندر و اسپند سرباز تو‌ هر اتاقی بزار

از بوش بیزارن

مغز استخوان و ژله نخور و استخوان غذا را کامل تمیز نکن 

نمازتو‌ اول وقت بخون

گلاب زعفران زیاد بخور

شب موقع خواب بصورت و دستت گلاب بزن صلوات بده حمد بخون

موقه بیرون رفتن از خونه هم حتما اینکارو کن

پنج شنبه دم ظهر ناخن بگیر

شب ها ناخن نگیر

موها و ناخنتو تو‌خاک‌ چال کن 

اینا تدابیر عمومیه همه ادما باید رعایت کنن

انجام بده اگه حل نشد راه زیادع

دعاهایی تو مفاتیح هست برای این موارد انجام بده

مشکلت همین اسیبه جنه 

بخاطر کبودی ها خصوصا از علایمشه

که حالا ممکنه سحر جادو طلسم باشه یا حالا شاید کاری ناخواسته کردی ک اینطوری شدی و برات مشکل ایجاد میکنن

بخدا توکل کن ذکر بسم الله لاحول و‌لاقوه ... تا اخر زیاد بگو 

مطمئنی؟؟؟

خود دعانویس‌ها مگه چیکار میکنند آیه قرآن و مینویسند آخرش مثلا یه نقطه میزارند رو همون نقطه موکل سوار میکنند به همین خاطر من مدتهاست بجز قرآن چیز دیگه ای تو خونه نگه نمیدارم حتی شرف الشمس هم داشتم گذاشتمش کنار. 

آنرا که منم چاره، بیچاره نخواهد شد.
2738

طبق روایت سیب درمانه سحر و‌جادوعه

سیب قرمز اول بو‌کن بعد بخور 

حداقل روزی یکی

قبل خواب اگه عادت نیستی چنتا دونه اسپند ۷ تا مثلا حداقل هم با اب قورت بده 

با کف دستت بمال که خاکش گرفته بشه

خود دعانویس‌ها مگه چیکار میکنند آیه قرآن و مینویسند آخرش مثلا یه نقطه میزارند رو همون نقطه موکل سوار ...

ممنونم عزیزم واقعا‌نمیدونستم

من خودم سوره بقره رو تو خونه پخش میکردم به سه یا چهار روز نکشید بزرگترین معجزه زندگیم رخ داد یه کار خوب از یه شرکت معروف استخدام شدم حالا نمی‌دونم از اثرات اون بود یا نه ولی معجزه ای بود برام در اون تایم که درها بروم بسته شده بود

حتی من یادمه مامان بزرگا مون یه سنجاق قفلی همیشه رو لحاف ها می بستند قدیمیا بصیرت داشتند بعدها که من تو این زمینه مطالعات کردم دیدم ای دل غافل اینا همش بخاطر این موجودات بود که تو خواب اذیت نکنند. متاسفانه نسل جدید اومد و گفت خرافاته و گرفتار خیلی مشکلات شد 

من خودم سوره بقره رو تو خونه پخش میکردم به سه یا چهار روز نکشید بزرگترین معجزه زندگیم رخ داد یه کار ...

چقدر‌عالییییییی ان شاالله با این‌کارا گره‌کار همه ی ماها بازبشه‌و‌معجزه ها‌رو‌توی‌زندگیمون‌باورکنیم‌هیچ‌قدرتی بالاترازقدرت خداوند نیست 

عزیزم فقط میدونم به کسی اعتماد نکن که بری پیشش باطل کنی

چون دیگه راه برگشت نداری

اولش شاید خوب بشه ولی بعد داغون میشه همه چی

فقط از خدا کمک بخواه و مطمئن باش که همه چی و درست میکنه

۶۰ قاف میگن برای باطل کردن خوبه توی گوگل بزن میاره

۱۰۰۰ بار خواندن نادعلی هم میگن خوبه

در کل فقط با راه خدا پیش برو

یه روزی میرسه، حال منم خوب باشه 💫
جایی میشناسی؟من یکساله دنبالشم

من از کربلا گرفتم اما ی کانال دارم اونم رو‌پوست اهو میفروشه مال قم هست فردا میفرستم برات

عمیقا دلم پر میزند برای زمانی که از مدرسه می امدم و از سرما به گرمای بخاری پناه میبردم؛ بوی عطر ناهاری که قابلمه داغش روی بخاری بمن چشمک میزد را هنوز میتوانم حس کنم! دلم برای تمام وقت هایی که مشق هایم را جلوی تلوزیون ۱۴ اینچ که عمو پورنگ و امیر محمد را نشان میداد مینوشتم تنگ شده! هنوز شعر هایی که باهم میخواندند را حفظم.. برای تمام کارتون های زمان کودکی برای خرس های مهربان برای پتی پستچی برای هایدی برای.. اگر میدانستم بزرگ شدن سراسر رنج است برای  زودتر تمام شدن دوران کودکی ام لحظه شماری نمیکردم؛ من دلم برای ظهر های تابستان که صدای لی لی بازی کردن و هفت سنگمان کل کوچه را پر میکرد تنگ شده؛ برای خانه مادربزرگ برای فرش های گلی  برای مهمانی های ساده و پر مهر فامیل و برای تمام صفای و لذت هایی که دیگر نیست...دلم برای قدیم تر ها تنگ شده و هراسم از این است که مبادا روزی دلم برای این روزهایم تنگ شود💔
2706