2737
2734

سلام خانوما 

میدونم برای خیلیا یا نزدیکانتون پیش اومده ک طلسم و دعا داشته باشن اگرم قبول ندارید باشه ولی الان نگید خرافاته ک بخدا نیست و منو قشنگ داره از پا درمیاره 

اونایی ک منو میشناسن میدونن جدا شدم و باهرکیم تلفنی حرف زدم یا منو دید گفت طلسم سنگین داری 

از وقتی ک بیدار میشم احساس خوبی ندارم سنگینم بشدت،پاهام شبا ک میخوابم کبود میشه و ی روزه خوب میشه هیچ مریضی ایم ندارم،از خودمم تعریف نمیکنم ولی ب اندازه ای ک نیازه قیافم خوبه فوق العاده ام دلسوزم و انتطار خاصی تو رابطه ندارم ولی از ی تایمی ب بعد ک خودمم میدونم هررابطه ای ک واردش شدم ب بن بست خورده بخدا اهل هیچیم‌نیستم حتی زندگیمم پاچید از هم سرهرشغلی میرم‌سر ی ماه ی اتفاقی میفته ک نشه برم

نگید وجود نداره ب اعتقاد منم نیس بخدا وجود داره 

چیکار کنم شما بگید خسته شدم هرکی ظاهرمو میبینه میگه خوشبختی ولی حس سنگینی و افسردگی و بن بست منو دیوونه میکنه آخر...میدونم طولانی شد ببخشید فقط

حرز امام جواد بخر اصل باشه حتما

عمیقا دلم پر میزند برای زمانی که از مدرسه می امدم و از سرما به گرمای بخاری پناه میبردم؛ بوی عطر ناهاری که قابلمه داغش روی بخاری بمن چشمک میزد را هنوز میتوانم حس کنم! دلم برای تمام وقت هایی که مشق هایم را جلوی تلوزیون ۱۴ اینچ که عمو پورنگ و امیر محمد را نشان میداد مینوشتم تنگ شده! هنوز شعر هایی که باهم میخواندند را حفظم.. برای تمام کارتون های زمان کودکی برای خرس های مهربان برای پتی پستچی برای هایدی برای.. اگر میدانستم بزرگ شدن سراسر رنج است برای  زودتر تمام شدن دوران کودکی ام لحظه شماری نمیکردم؛ من دلم برای ظهر های تابستان که صدای لی لی بازی کردن و هفت سنگمان کل کوچه را پر میکرد تنگ شده؛ برای خانه مادربزرگ برای فرش های گلی  برای مهمانی های ساده و پر مهر فامیل و برای تمام صفای و لذت هایی که دیگر نیست...دلم برای قدیم تر ها تنگ شده و هراسم از این است که مبادا روزی دلم برای این روزهایم تنگ شود💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ختم قران بگیر ،من حرم امام رضا بهم ارامش میده از ائمه کمک بگیر  میگن حرز امام جواد خوبه،سوره ن ...

یعنی طلسم یهودی و این داستانارو داشته باشم باطل میکنه؟میگن واسه منو چال کردن با موکل

2738

تا چهل روز سوره جن رو بلند بخون

به یه پارچ آب(نصف گلاب نصف آب) چهار قل بخون با ایت الکرسی

بعد باهاش غسل کن(نذار اب بره تو لوله بعد بریز تو باغچه

به یه طرف سرکه چهار قل ایت الکرسی بخون بریز تمااااام گوشه های خونه حتی جلو در

من داشتم این کارا رو کردم

حالم دگرگووووون شد

حوصله کن انجام بده‌

من موقعی که داشتم‌سرکه میریختم دستام به شدت میلریزد و یخ کرده بودم وسطای کار انگار یکی داشت هولم میداد عقب 

گریه ام گرفت ولی باز ادامه دادم

تا بعد سبک شدم

و انقد گره از کارم باز شد

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱

برو‌ حرم اهل بیت وای ک معجزه خدا روی زمینه

اساتید میگن طلسم و‌حادو را باطل میکنه

مشهد حرم امام رضا ع 

روزی ۵۰ ایه قران بخون

ناس فلق زیاد بخون

ذکر لاحول و لاقوه

سوره بقره و تکویر و اذان با صدای بلند روزانه بزار تو خونه

روی اینه ها بسم الله الرحمن الرحیم بنویس