2737
2734
عنوان

دلم میخاد با همسایه بالاییمون دوست بشم!

| مشاهده متن کامل بحث + 3900 بازدید | 178 پست
برا مادر شوهر هم بردی؟؟

نه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز بردم براش ولی حرفی نداشتم ک بگم سریع ظرف رو دادم و برگشتم😂

فکرکنم از اوناس که اخلاقش سرده و مغروره

نمیدونم چرا حس کردم اینطوری باید باشه😅

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹
2728
امروز بردم براش ولی حرفی نداشتم ک بگم سریع ظرف رو دادم و برگشتم😂

واکنشش چی بود چی گفت 

ظرفت اگه باهاشع حتما برات داخلش یه چیزی میزارع میارع برات

دیدن و بغل کردن تو الان تنها آرزومه🥲 انشاالله همه چشم انتظار ها دامنشون سبز بشه🙏🤍
۲ ساله اینجاست یه بار صداشون نیومده😐اینا دعوا نمیکنن یا آروم بحث میکنن

همسایه شما برعکس همسایه ماست خیلی سر و صدا دارن 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
فکرکنم از اوناس که اخلاقش سرده و مغروره نمیدونم چرا حس کردم اینطوری باید باشه😅

اتفاقا خیلی مهربونه صدای جانم جانم کردناش میاد همیشه🥺😂😍

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
2738
واکنشش چی بود چی گفت  ظرفت اگه باهاشع حتما برات داخلش یه چیزی میزارع میارع برات

گفت ممنون دستتون درد نکنه و اینجور حرفا ، اره اگه ظرف رو بیاره به زور بهش میگم بیا داخل🤣🤣🤣🤣

عزیزم شایدبعدا پشیمون شی ازاین فکرت..دوستی باهمسایه زیادجالب نیس..حالا من 8ساله ازدواج کردم وباهیچ ک ...

منم ۴ ساله ازدواج کردم آپارتمان ۶ واحده همه صاحب خونه ،فقط در حد سلام علیک تو راه پله

گفت ممنون دستتون درد نکنه و اینجور حرفا ، اره اگه ظرف رو بیاره به زور بهش میگم بیا داخل🤣🤣🤣🤣

نیومد دستش رو بکش به زور ببرش 🤣😐🤣🤣

دیدن و بغل کردن تو الان تنها آرزومه🥲 انشاالله همه چشم انتظار ها دامنشون سبز بشه🙏🤍
وای چقدر دوسش داری😂😍

وای چند شب پیش خوابش رو دیدم صبح ک پاشدم یه حالی بودم کم مونده بود برم جلو درشون بگم بیا دوست شیم🤣🤣🤣🤣

2706