2733
2734

دخترا من تازه ازدواج کردم ، همسایه بالاییمون هم تازه عروسه یجورایی ، ینی چهار پنج ساله ازدواج کرده ، نمیدونم چرا دوست دارم باهاش اشنا بشم ، به نظرتون چیکار کنم؟ تو راه پله همدیگرو میبینیم سلام علیک میکنیم ولی صمیمی نیستیم ، شاید باورتون نشه حتی بعضی وقتا خوابش رو میبینم ک باهم دوستیم و صمیمی😐🤦🏻‍♀️

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای دقیقا منم شرایطم مث تو 

من پنج سال ازدواج کردم اون تازه عروسه ولی همش مهمونیه خونه نیس منم میخوام باهاش دوست شم

لیناجونی سایت هستم      میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون

خوابشو دیدی؟ 

کراشی روش😂

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
2738

مامان من باید بیاد یادت بده اینو

مامانم دو دقیقه میشینه یه جا با همه ادمای اون دور و بر دوست میشه

همسایه که بماند... با همسایه هامون انقدر زود دوست شد و صمیمی شده از فامیلامون بیشتر باهاشون رفتوامد داریم😁😁

2706