2737
2734
عنوان

من تو عقدم و جاریم بهم طعنه میزنه +عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 16311 بازدید | 362 پست
اصلا این انرژی منفی هارو نده بخودت مطمن باش از سایزت حسادت میکنه بنظرم ممه های جذابی داشتی ماها ک خ ...

خواهرم نگاهت😀😅

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

30سالشه ولی میگه ٢٧😐

😂😂😂

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2728
اصلا این انرژی منفی هارو نده بخودت مطمن باش از سایزت حسادت میکنه بنظرم ممه های جذابی داشتی ماها ک خ ...

وای چقد خندیدم😅یلحظه فک کردم شوهرم نوشته 🤣اخا شوهرمم اینجوری شیطنت میکنه 

خواهرم نگاهت😀😅

راست میگم آخه جذاب بود 😁🙈🙉

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2740

ای فاسد🤣🤣🤣چقدر خندیدم به کامنتت

🤣🤣🤣

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
راست میگم آخه جذاب بود 😁🙈🙉

منم همین رو بهش گفتم ،استایل پر و جذابی داره😂😂😂جوووون

خدا رو شکر ما پسر نشدیم😁

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
وای چقد خندیدم😅یلحظه فک کردم شوهرم نوشته 🤣اخا شوهرمم اینجوری شیطنت میکنه 

😁😁😁 منم دست کمی از شوهرت ندارم برای شوهر خودم شیطونم 

منم سایزم‌۴۲ هستش با همین شیطونت کاری کردم تا میگم رژیمم از عمد یه بشقاب غذا پر میذارخ جلوم میگ تا نخوری دست از سرت برنمیدارم تو خوبییی چرا رژیم😂😂😂

گفتم ک بدونی سایزت اوکیه اما خواستی ورزش کنی خیلی خوبه🥰

چند بار گذاشتم شاید شما دیر اومدید صورتمو دیگه نمیزارم

کاش منم یه روز ممه دار شم

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2706