2737
2734
عنوان

من تو عقدم و جاریم بهم طعنه میزنه +عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 16308 بازدید | 362 پست
این ک ناراحتی نداره من تو پرم جاریمم خیلییییییی لاغره یه سری بهم گفت اصلا توو شوهرت بهم نمیخورین شوه ...

من شوهرم هیکلیه قدشم بلنده ولی چاق نیست 

ولی خب من تا سینش میشم بدون کفش پاشنه بلند چون قدش ١٨٢ ولی میگه من همینجوری دوست دارم حالا من خودم چون سر لباس جشن عقدم اذیت شدم تصمیم دارم یکم آب کنم مخصوصا بازو و شکم و پهلو 

من شوهرم هیکلیه قدشم بلنده ولی چاق نیست  ولی خب من تا سینش میشم بدون کفش پاشنه بلند چون قدش ١٨ ...

بنظرم همون ک گفتی مهم چاقی نیست و سلیقست بهترین جواب بود...اگه بازم گفت بگو شوهرم میگه تپلی دوس دارم مبادا بخوای رژیم بگیری...من یه سری مادرشوهرمم یه حرفی زد در مورد هیکلم(اندام خصوصیم) گفتم اتفاقا پسرت ک خیلی دوس داره میگه اصلا لاغر دوس ندارم....دیگه کرک و پرشون ریخت بهم چیزی نمیگن میدونن تا تهش میرم...والا من قدم ۱۶۰ وزنمم ۷۰‌.‌..ببین ما چاق نیستیم یه مقداری رومون زوم شده زیادی ب چشم میایم🙃😊.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷