2733
2734
عنوان

انفلانزا گرفتم چند روزه امروز هم تب و لرز بهش اضافه شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همونو بگو هی میگم من به این سال عمرم یادم نمیاد بزرگ بودم تب کرده باشم این چیه آخه واقعا دمای بدنم م ...

خیلی بده من گریم گرفته بود هیچ کاری نمیتونستم بکنم جز، یه، کار  اونم جوراب پشمی خیس کردم. ابشو گرفتم دور مچ پاهام بستم یکمی بهتر شدم البته نباید اب خیلی سرد باشه ها امتحان کن و اروم ببند دور مچ پات یا دست

😎💚🐬
ازخونه مانمیره اصلابچه هام اینقدسرفه میکنن همه کارم میکنم اثرنداره جوشونده شربت یکم خوب میشن بعدها ی ...

منم اوضاعم همینه از اول مهره بچه های من گاهی سرفه دارن گاهی تب.و... ولی خودم ار پنجشنبه شبه درگیر شدم چند روز اول کاری نکردم گفتم خوب میشم فقط عفونت ار گلوم و دماغم می اومد بیرون صبح ها بدتر تا اینکه یهو از پا در آورد 

2731
خیلی بده من گریم گرفته بود هیچ کاری نمیتونستم بکنم جز، یه، کار  اونم جوراب پشمی خیس کردم. ابشو ...

الآن کردم بخدا میترسم کرونا باشه کم کم دارم میمیرم ریه هام درگیر شده 😓😓😓

2738
الآن کردم بخدا میترسم کرونا باشه کم کم دارم میمیرم ریه هام درگیر شده 😓😓😓

نه عزیزم😆😆خیالت راحت  درگیری ریه چیه.. ـمن دو هفته سرفه هم کردم  انفولانزا خیلی سخته چون زمانبره درمانش تقریباً  و متاسفانه سرفه و نفس تنگی داری ولی همه علایم در طول پونزده تا بیست و یک روز برطرف میشه هر چی غذا و استراحتت بهتر باشه زودتر خوب میشی. من ریه، هام سوت فوتیال میزد😆نفسم بند میامد ولی طوریم نشد  صبور باش و  این جوراب جواب میده البته قبل خواب بازش کن

😎💚🐬
نه عزیزم😆😆خیالت راحت  درگیری ریه چیه.. ـمن دو هفته سرفه هم کردم  انفولانزا خیلی سخته چون ...

آخه من هیچ موقع تب نمی‌کردم میگم که کرونا گرفتم مثل یه سرما خوردگی ساده فقط حس بویایی رفت ولی امروز من یکسره تب و لرز دارم 😭😭😓😓😓

راستی جوشونده آویشن باعسل هم خیلی خوبه،دیگه اینقدمریض شدیم خودم یپادکترم😂

مرسی فدات فردا آویشن تازه میگیرم داروهای گیاهی دارم فک میکنم کهنه شده مال اوایل کرونا 

آخه من هیچ موقع تب نمی‌کردم میگم که کرونا گرفتم مثل یه سرما خوردگی ساده فقط حس بویایی رفت ولی امروز ...

خب منم کرونا تب و لرز نداشتم ولی انفولانزا تب و لرز شدیدی دازه و شما نگران نشو اگر بعد چهار یا پنج روز ادامه داشت و درد قفسه سینه شدید داشتی باید عکس بندازی خیالت راحت طبیعه بترسی تبت بیشترم میشه 

😎💚🐬
نه بابا نمیخواد،نعناداری عرق نعنایانعناخشک بزارروگازبجوشه بعدبردارباهاش بخورکن نفستوبازمیکنه

نفسم بازه مشکلی نیس فقط از تب میترسم الآن تب دارم سرم سنگینی می‌کنه 

2706