2737
2739
عنوان

اینایی که اشتباهاشونو گردن نمیگیرن و همش طرف مقابل و مقصر میدونن

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 137 پست
عجببببب!!!! بابات چرا همچین گفتع  چرا تو کاغذ نوشتع اخه  من جات بودم میگفتم خودت جعل کرد ...

بدبختی یکی دو تا نیست خواهر... من طرف پدریم زود ازدواج میکنن.. طرف مادریم بالای سی سال 

هر دو طرف از فامیلا شمادت میکنن منو! طرف مادریم همش تیکه میندازه که تو بچه ای.. اونقد ناراحتم میکنن ازشون بی زارم تو دستم طلا دیدن میگن بچه های این دوره زمون طلا دارن ما نداریم یا کلی تیکه های ناراخت کننده... بهم میگن موهات بلنده بفروش خرج کن... طلاهاتو بفروش خرج کن... خودشونم جواب خودشونو میدن و میگن نه نفروش 😭😭😭😭😭

1۹.  بهمن ماهی ام. 
کاش بابات پشتت بود۰😑

عزیزم... خودش کاغذ داده که بزنش... اونم زده.... بعد موقع شکایت کردن همراهم اومد و گفت طلاقتو میگیرم ازش 

خب پدر من تو که انقد دلسوز بودی چرا گفتی منو بزنه امضا زدی به گندگی کله ی من

1۹.  بهمن ماهی ام. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون پس بابات شوهرتو پرو کرده  والا کار پدرت از شوهرت بدتر بوده  مثلا باید حامی باشه عمل ...

بعد از به کتک دادنه من حامی شد و گفت طلاقتو میگیرم 

1۹.  بهمن ماهی ام. 
2728
وااای😐😐

یه چیز دیگه بگم بیشتر برگات بریزه 

رفته بودیم خرید عقد... ماهم یه چیزایی باید میخریدم که خریدیم... اون موقع شد پنج میلیون... اونم یه پونزده میلیونی وسایل خرید برام... اومدیم خونه بابام گفت به اینا پنج میلیون چرا دادین زنگ زد به بابای اون و همون شبی بردن پس دادن مامانم تو ماشین گریه میکرد 

1۹.  بهمن ماهی ام. 
خب اینارو به بابات گفتی؟

آره.. میگه چیکار کنم هرروز زنگ میزنه بهونه میگیره میگم طلاقت بده اگه خوشت نمیاد میگه نه دوسش دارم... میگه اون کاغذو دادم بینم میزنه یا نه

1۹.  بهمن ماهی ام. 
خیلی زده بودت 😔

با کمربند رون و ساق پام و باسنم کبودی های خیلی بزرگ.... پزشک قانونی گفت چیکارت کرده... با کفش روت وایساده که انقد بافتش آسیب دیده؟! از کبودی خون میومد

1۹.  بهمن ماهی ام. 
2738
آره.. میگه چیکار کنم هرروز زنگ میزنه بهونه میگیره میگم طلاقت بده اگه خوشت نمیاد میگه نه دوسش دارم... ...

بابات خودشم فهمیده اشتباه کرده و دخترش داره چوب اشتباه اونو میخوره 

واسه همین افتاده دنبال کارای طلاقت هرچند اشتباهش واقعا قابل بخشش نیست و من بودم هرگز نمیبخشیدمش

ولی تو سعی کن از عذاب وجدانش استفاده کنی که کمکت کنه جدا شی تا اخرش برو

گول نخوری برگردی 

شوهرت اگه ادم بود صد نفرم امضا میزدن میگفتن زنتو بزن از گل کمتر بهت نمیگفت

ذات خودش پست و کثیفه

{ خانم هستم }
با کمربند رون و ساق پام و باسنم کبودی های خیلی بزرگ.... پزشک قانونی گفت چیکارت کرده... با کفش روت وا ...

خیلی ناراحت شدم برات عزیزم 

ولی سنی نداری اگه احتیاج پیدا کردی روانپزشک برو ولی از مسیر برنگرد

بابات خودشم فهمیده اشتباه کرده و دخترش داره چوب اشتباه اونو میخوره  واسه همین افتاده دنبال کار ...

میگفت همه پنجشنبه ها پیش نامزدشون می‌مونن تو منو دوس نداری که نمیمونی... خانواده مخالف بودن و نمی موندم ولی این اخرا یه پنج شش باری موندم میدونی جواب خوبیمو چجوری داد؟ یه روز دعوامون شد زنگ زد به مامانم گفت موقع ای که خونه ماس تا ساعت پنج تو گوشی میره و نور گوشیش نمیزاره بخوابم!!!!! در حالی که اصلا اونجوری نبود💔

1۹.  بهمن ماهی ام. 
بعد از به کتک دادنه من حامی شد و گفت طلاقتو میگیرم 

فک نمیکرد دومادش اونقد حرف گوش کن باشه🙁

کاش بابات ارزشتو بالا میبرد پیش شوهرت تا جرئت نکنه اونقد وقیح بگه بابات گفت تنبیهت کنم و اون حرفای بد رو.....

هر جور شده فکراتونو بریزید رو هم و طلاق بگیرید باباتم بترسون بگو من برنمیگردمممم

💛آسمان میبیندآسمان مینویسدآسمان جبران میکند💛
خیلی ناراحت شدم برات عزیزم  ولی سنی نداری اگه احتیاج پیدا کردی روانپزشک برو ولی از مسیر برنگرد

ناراحت نشو 

اونقد فشار رومه که پریودمو بهم ریخته پنج ماهه نشدم 

1۹.  بهمن ماهی ام. 
2706