2737
2734

بچه ها ما دو سال عقدیم... من باکره ام..  هنوز عروسی فلان نگرفتیم... 

من میخام ازش جداشم... چون تو دوران عقد به طور وحشتناکی دست روم بلند کرده.... من اومدم تو خونه و گفتم به خانوادش زنگ بزنید بگید همه چی تموم شد... من شکایت کردم و الانم طلاق میخام. 

بعد اون حرفایی میزنه از عشق و عاشقی و اینا حتی استوری گذاشته الان یه کلیپ که مرده گریه میکنه سگ میاد نازش میکنه... روشم نوشته سگ بفهمه دوسش داری تا عمر داره بهت وفادار میمونه آدما بفهمن دوسش داری هار میشن 😐

دلیل اون کتک کاری هم این بود که گفت فرشای جهازت زشتن من هریس دوس دارم دختر عمه هات هریس بردن! منم زدم رو شوخی و خندیدم گفتم باشه سه چهار سال دیگه عوض میکنیم خودمون... ولی اون هی وراجی کرد و گفت من چرا بخرم وظیفه باباته من صب تا شب سرکارم تو میمونی تو خونه هرچی بده به دختر خودش داده... چرا اون یکیا فرش گرون دادن مگه من چیم دامادهای اونا کمتره و از این حرفا بچه ها اونقد حرف زددددد منم گفتم خوب پولمون نمیرسه چه کنم مگه من به تو میگم خونه بخر منم تو رو درک میکنم و میگم رهن هم قبوله! بعد کلی بهم فش داد و منم یدونه فش دادم و قط کردم بعدشم هی رد میکردم... اونم تو اس فش میداد. یکی دو ساعت بعد پیام دادم که اون چه رفتاریی بود ازت بعید بود. ولی اون نوشت دارم برات بهت نشون میدم! فرداش اومد دنبالم و برد خونشون کتکم زد هیچ کس خونشون نبود 

1۹.  بهمن ماهی ام. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسر منم وقتی دعوا میکردیم پروفایل هاش در عرض ۱ دقیقه از دوستت دارم و فلانو اینا به دست من نمک نداره و مار تو آستینم پرورش دادم تبدیل میشد

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔
2738

اولا جهاز وظیفه شوهره.تکرار میکنم وظیفه شوهره!

دوما اگه تو همش تو خونه ای و فلان دیگه به اون چه که مثل پیرزنا گیر کرده تو خرت و پرتای خونه؟

من یتوکل علی الله فهو حسبه💚
همسر منم وقتی دعوا میکردیم پروفایل هاش در عرض ۱ دقیقه از دوستت دارم و فلانو اینا به دست من نمک ...

ای واییییی خندم گرفت 😂😂😂😂😂😂😂

1۹.  بهمن ماهی ام. 
ای واییییی خندم گرفت 😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔
2706