2733
2739
عنوان

بد از ظهر ز زدم مامان بابامو شام دعوت کردم🥰+عکس☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 300955 بازدید | 770 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا اگه منم مطمن باشم این خانم راست میگه کمکش میکنم در حد توانم ولی اینقدر دروغ شنیدم اعتمادی به ک ...

والا منم همینو گفتم دارم خورده میشم 

ادم از حرف زدن پشیمون میشه 

لعنت ب جهانِ تا اَبد غم بودن
چرا خوب بگو ی شد قول میدیم حرف سردی نزنیم عزیزم ،بلاخره  هرکس مشکلاتی داره

اخه اصلا این تاپیک برای من نیست 

چی بگم از زندگیم هر کی یه جوری درگیره یکی نداره یکی داره ولی نمیبینه از طرفی یکی داره و قدر نمیدونه

2728
منم پدرم وقتی دو سالم بود از دست دادم  نه خواهری نه برادری  یه مادر دارم که اونم از دست ...

بمیرم برات سخته منم هم پدرم فوت کرده هم مادرم خیلی سخته آدم بی پشت وپناه میشه

سلامتی وظهورامام زمان صلوات بفرستین
بس که دروغ شنیدیم تو این سایت ب هیشگی اعتماد نداریم

یه خانمی هست تو سایت

خواستم دستشو رو کنم باز گفتم به من چه

هر دفعه تاپیک آه و ناله میزنه صد نفر ازش شماره کار میگیرن

می گفت همسرم عمل کرده و دار و ندارمونو خرج عمل کردیم و بچه هام گشنه ن و لباس ندارن

خودمم خواستم کمکش کنم ولی گفتم مطمئن شم

تاپیک های یک سال اخیرشو خوندم

دیدم اصلا پول دوا درمون و عملش رو یه خیر داده

تابستونم یخچال و کابینت خریده

مسافرت رفتهو....

در صورتی که اون خانم می گفت چندساله حسرت یه لقمه غذای خوب داره و....

گیانم 💚 فیدای 🤍 ایرانم❤                                                   هر کجا مرز کشیدند بیا پل بزنیم🥲🥰🤍🫂                    وطن ای مادر غم دیده ام ، وطن جانِ به لب رسیده ام ، وطن دردت به جانم💔🩹🫂                             
2740
اخه اصلا این تاپیک برای من نیست  چی بگم از زندگیم هر کی یه جوری درگیره یکی نداره یکی داره ولی ...

اگ تاپیک زدی و خواستی تعریف کنی منو خبر کن چون دیگ تمام فکرم پیش شماست،  ایشالله  به حق علی خدا کمکت کنه و تن مادرتو سلامت