2733
2734
عنوان

بد از ظهر ز زدم مامان بابامو شام دعوت کردم🥰+عکس☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 300963 بازدید | 770 پست

به هر حال همسر اسی شغل سختی داره و دور از خانواده هستش به نظرم یه زندگی معمولی و یه مهمونی معمولی چیز عجیبی نیست اسی دلخوشیم همین دیدن پدر و مادرش چون همسرش هم نیست پیشش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر پرواز  اگه بدونم واقعا راست میگی ب وسع خودم کمکت میکنم هر ماه  حتی شده ۱۰۰ هزار توم ...

دوستان منم حمایت کنید واقعا به پول نیاز دارم ولی دوست ندارم دستمو جلو کسی دراز کنم فقط ازم حمایت کنید و خرید کنید و اگه خرید نکردید حداقا پیجمو به دیگران معرفی کنید آخرین تاپیکم عکس محصولاتمو گزاشتم 

2731
منم خواستم بگم ولی دیدم نمیشه  چند روز پیش زنگ زدم از یه خانوم شماره کارت گرفتم بعدش برام یه س ...

اخ گفتی منم همیشه نذر که میکنم میگم غذا یا خوراکی یا برنجی مرغی چیزی میدم به فقیر الان تقریبا هر ماه یه چیزی میدادم به یه خانواده الان یه کیسه برنج نذر کردم ولی هنوز نتونستم بگیرم اینقدر بهش فکر میکنم 

2740
خب دستور دسر رو بگو چی میشه...دهن هممون رو اب انداختی فردا من جواب نی نی تو شکمم رو چی بدم...الکی مث ...

😅

ی لیوان شیر با دو قاشق آرد و دو قاشق شکر روی حرارت هم بزن وقتی جوش اومد و ی کم غلیظ شد وانیل و گلاب بزن زیرشو خاموش کن بریز تو ظرف بزار یخجال

کاربر قدیمی هستم☺️
2706