2733
2734
عنوان

بد از ظهر ز زدم مامان بابامو شام دعوت کردم🥰+عکس☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 300963 بازدید | 770 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم فامیل داریم اینجا مطمینم چون همیشه تو جمعا از سایت حرف میزنن نمیخوام شماتت بشم 

اوکی ولی هیچ وقت خجالت نکش یه روزی تو داری یه روز یکی دیگه اونی که میبینی ماهی ۱۰ یا ۲۰ تا هم که میگیره بازم کم میاره 

شوهرت کارش چیه ...طلایی وسیله ای چیزی نداری بفروشی مایحتاج جانتونو بخری؟

کارگر بود دوهفته ای میشه کار نیست بیکارن نه ولله همون اوایل عروسی فروختیم یه اتاق کنار خونه مادرش ساختیم

امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💖
دختر پرواز  اگه بدونم واقعا راست میگی ب وسع خودم کمکت میکنم هر ماه  حتی شده ۱۰۰ هزار توم ...

منم خواستم بگم ولی دیدم نمیشه 

چند روز پیش زنگ زدم از یه خانوم شماره کارت گرفتم بعدش برام یه سری مشکلات پیش اومد الانم جیبم خالی شده نتونستم چیزی واریز کنم همش فکرم پیش اون خانمس میگم حتما منتظره😔

منم خواستم بگم ولی دیدم نمیشه  چند روز پیش زنگ زدم از یه خانوم شماره کارت گرفتم بعدش برام یه س ...

بخدا اگه بدونم راست میگه حتما کمک ناچیزم شده میکنم 

بخاطر بچه هاش

لعنت ب جهانِ تا اَبد غم بودن
2706