2733
2734
عنوان

مامان بودن

268 بازدید | 13 پست

تا حالا شده حس کنین مادر خوبی نیستین ؟ چیکار میکنین ؟ 

من هرکاریم میکنم تهش عذاب وجدان دارم شاید کم کاری میکنم 🥲

کوچیکه اما میگه تو بهترین مامان دنیایی... 

اما میترسم بعدا سرزنشم کنه 😔

چرا این عشق اینقدر عجیبه 

ظاهر تکمیل از درون پوچ ،حکایت خیلی هاست 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همیشه همین فکر رو میکنم،با این ک خیلی جاها براش کم گذاشتم ولی با اون دل مهربونش بهم میگه تو بهتر ...

احساس میکنم بهش مدیونم من دعوتش کردم برای اینکه مامان باشم میترسم بمیرم عاقبت بخیر نشه تنها بمونه 🥲

2728
من تمام تلاشمو کردم. حتی دوبار دخترمو بردم مشاوره بهم گفته شما مادر خوبی هستی،اما بازم میگم نکنه فلا ...

وای دیدی این عذاب وجدان چقد بده این عشق من و خل کرده

عزیزم عکس پروفت کیه

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴)
2738

چند سالشه فرزندتون؟ 

اگه مهمون خونه ای بودید و صاحبخونه براتون چای آورد، رد نکنید‌؛ شاید این تنها چیزی باشه که برای پذیرایی داره..... حواسمون به دستهای خالی باشه.... 🤲یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست؛ ساعت بعد، حساب داریم....

خیلی سخته از بچه مراقبت کردن 🤕

تازه از بچه یکی دیگ مراقبت کنی سخت تر 

بچه یکی از قومای ما اوردنش پیش من منم اون موقع ساده قبول کردم از شانس بدم بچه خورد زمین پاش بدجوری زخم شد بچه بزرگ ‌شده هنوز زیر ذره بین مامانو باباشم

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
منم بدترین مامان دنیام😭ولی همیشه منو بغل میکنه و میگه بهترین مامان دنیایی😭ای خدا کاش بشه فراموشی ب ...

جبرانش کن