2737
2739
عنوان

هیچ وقت اونایی که بخاطر یک نفر قید ازدواج می زنند درک نمی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 48 پست
میشه من ازتون یه سوال بپرسم 

بفرماید 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفرماید 

ببینین یکی اولش خودشو اونقدر عاشق جلوه بده چه تو رفتار چه تو کلامی بعد اینکه عاشقش شدین اونقدر اذیتتون کنه جالب اینه که اون ادم اولین عشقتون باشه شما دیگه زده بشین از عشق و اعتقاد نداشته باشین دیگه به عشق و از اون آدمم متنفر بشین حالا شما بگین کدومشون عاشق بودن ؟ و طبیعیه که دیگه دختر به عشق اعتقاد نداشته باشه ؟

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍
ببینین یکی اولش خودشو اونقدر عاشق جلوه بده چه تو رفتار چه تو کلامی بعد اینکه عاشقش شدین اونقدر اذیتت ...

دختره عاشق بوده 

اره چون بازم ته دل اون دختر اون پسرو دوس داره

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2731

کلن آدم هایی ک عاشق میشن رو درک نمیکنم 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹

وقتی همه حس یک فرد را تجربه نکردی و درکی نداری ، اینقدر با قطعیت نباید حرف بزنی

حرفی که به نظرم درسته را در تاپیک ها و اجتماع میزنم و میرم .ریپلای ها و جواب ها را نمیخونم .چون خیلی ها مخالفن و با حرف درست تهاجمی برخورد میکنن.میذارم پشت سرم اونقدر حرف بزنن که خسته شن .
دختره عاشق بوده  اره چون بازم ته دل اون دختر اون پسرو دوس داره

متاسفانه 😔اما من به این دارم فکر میکنم چقدر یه آدم میتونه نامرد و سنگ دل باشه که با احساسات یکی بازی کنه😔

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍
2738
متاسفانه 😔اما من به این دارم فکر میکنم چقدر یه آدم میتونه نامرد و سنگ دل باشه که با احساسات یکی باز ...

نمیگم فراموش میشه چون نمیشه فقط سعی کن باهاش کنار بیایی 

مثل من که دارم تو ذهنم باهاش زندگی میکنم 🥲💔

خوب کاری میکنن بهتر از اینه با یکی دیگه ازدواج کنن و اون طرف و عذاب بدن همش بخوان بگن هیچکس عشق اول نمیشه!ایول دمشون گرم‌این آدما انسان واقعی هستن

بعضیا هم از رو لج و لج‌بازی بایکی دیگه ازدواج میکنن که انشالله خدا بزنه به کمرشون

والا👌🏻😅

بیشترین وسواس  من تو ارتباط گرفتن در محیط واقعی با آدمهای مثل اسی هستش.

هر چیزی را حس میکنن را با قطعیت به بقیه لیبل میزنن.

همه چیز دان هایی که تو هر جیزی با قطعیت نظر میدن .

حرفی که به نظرم درسته را در تاپیک ها و اجتماع میزنم و میرم .ریپلای ها و جواب ها را نمیخونم .چون خیلی ها مخالفن و با حرف درست تهاجمی برخورد میکنن.میذارم پشت سرم اونقدر حرف بزنن که خسته شن .
نمیگم فراموش میشه چون نمیشه فقط سعی کن باهاش کنار بیایی  مثل من که دارم تو ذهنم باهاش زندگی می ...

اره کنار اومدم که دارم جدا میشم ازش این هفته آخرین دادگاهمونه و اینکه اون باعث شد من الان خیلی سنگ دل شدم خیلی کلا خالی از احساسم🙂

2706