2737
2734

اینکه آدم از یک نفر خوشش بیاد یاعاشقش باشه درک می کنم ولی اینکه بعدش اگه بهش نرسند  قید ازدواج بزنند نه بنظرم همچین آدمایی اعتماد به نفس ندارند بعد اسم خودشون عاشق میگذارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دیگه به عشق اعتقاد ندارم به نظرم عشق و عاشقی همش کشکه و دروغ

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍
دعا میکنم اون عشق رو تجربه کنی ، ولی دعا میکنم اون نرسیدنشو تجربه نکنی ...که مجبوری بیای همینجا تاپی ...

اتفاقا تجربه کردم ولی دردرجه اول عاشق خودمم آدمیزاد نیاز به همدم داره واسکل اگه خودش فدای یک نفر دیگه کنه

الان یه سوال ازت دارم فک کن تو یکیو دوس داری با یکی دیگه ازدواج میکنی چه حسی داری 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738
الان یه سوال ازت دارم فک کن تو یکیو دوس داری با یکی دیگه ازدواج میکنی چه حسی داری 

قطعا باهرکسی ازدواج نمی کنم باکسی ازدواج می کنم که معیارامو داشته باشه

قطعا باهرکسی ازدواج نمی کنم باکسی ازدواج می کنم که معیارامو داشته باشه

ببین جواب سوال منو بده نه چیز دیگه ای 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
اگه قراره اون شخص منو دوست نداشته باشه خب بره منم بایکی دیگه میرم

پس در نتیجه تو اصلا عاشق نبودی به هوس زودگذر بوده و رفته 

پس در نتیجه تو اصلا عاشق نبودی به هوس زودگذر بوده و رفته 

میشه من ازتون یه سوال بپرسم 

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍
2706