2733
2739
عنوان

کیا تا مرز طلاق رفتنو برگشتن؟یا کسی بوده اطرافتون؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4032 بازدید | 93 پست
🤣🤣حرص نخور اشکال نداره

بابا نزدیک حنابندان ما هس نکه طلا نگرفتن  دامادمون با برادرش شریک هس برادرش پول ها رو کشیده بالا الان دامادمون رو هواس  ونزدیک عروسیع خواهرم فقط یکمی ناراحت هس این ها هم به من میگن تو فکره طلا هستی نمی دونن من چقدر خواهرم رو دوست دارم فقط قضاوت میکن چونکه خواهرم میگه دعا کن طلا هارو بگیرن بردارشوهرش پول ها رو برگردونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با شوهرم بدک نیستم ولی همچنان بعد از دوسال جاریا و خواهرای شوهرم منو با تمسخر نگام میکنن و اوضامو یا ...

منم از همین تمسخر میترسم که میخوام جدا بشم

شروع زندگیم۱۳۸۵/۳/۲۳وپایان زندگیم۱۴۰۳/۱/۲۹برای عاقبت بخیر خودم وبچهام (صلوات)بفرستین

[QUOTE=261449966]اگه شوهرت به بچه هات آسیبی نمیرسونه بمون بهتره[/QUOتموم بداخلاقی وکتکاش واسه منه کاری به بچها نداره

شروع زندگیم۱۳۸۵/۳/۲۳وپایان زندگیم۱۴۰۳/۱/۲۹برای عاقبت بخیر خودم وبچهام (صلوات)بفرستین
2728
عزیزم اون دست خودش نیست یک وقت پشیمون میشی که چرا زودتر زلاق نگرفتی از تاپیکت فهمیدم گه خیلی خطریه ...

توهم بزنه هیچی حالش نیست وفقط میزنه 

توهم بزنه هیچی حالش نیست وفقط میزنه 

به خداتوکل کن 

منم دارم تحمل میکنم الان که دارم مینویسم از بی کسیم دارم گریه میکنم

شوهرمنم ادم نیست اما دست لزن نداره ولی واقعا دیونست و ادعا داره و همش منو بچه هارو ناراحت میکنه

نمیشه باهاش دوکلام حرف زد عصبی و بی شعور 

واقعا نمیدونم چیکارکنم 

از پسربچه های ۱۵ ساله کمتر میفهمه

خونه رو در ازای طلاق نگرفتن میده

سلام عزیزم منم چهار تا بچه دارم میخوام جدا بشم با وجود اینکه کاری ندارم هر چند دنبال کارم خدا را شکر خانوادم پشتم هستن ولی از نظر مالی تمام تلاشمو میکنم مستقل بشم اگر میتونی دنبال یک کار مثل خیاطی باش اگر کار نداری تا هم بتونی پیش بچه هات باشی هم یک درامدی داشته باشی البته اوضاع شوهر من بدتره

به خداتوکل کن  منم دارم تحمل میکنم الان که دارم مینویسم از بی کسیم دارم گریه میکنم شوهرمنم اد ...

ی چیزی بگم بخدا همه مشکل دارن همه ها هرکس یجور یکی با خیانت یکی کتک یکی فش همه بخوان طلاق بگیرن نمیگم بمونین و بسازین سر راه بیارین مخصوصا بچه هی بخدا ۱ساعته دارم زار میزنم از دلتنگی کاش میمردم پارسال اینروزا پیشم بازی میکردن خاله اینکارو میکنی یا ن بخدا باز اسم مرد رو آدم باشه خیلیا نمیتونن خیلی حرفا بزنن کافیه طلاق بگیری بخدا بچه کوچیکم زور میگه

زندگی با زنده بودن فرق ها دارد رفیق ...        هیچکس بعد رفتن کسی نمرد اما دیگه زندگی نکرد ....دلتنگی داره از پا درمیارتم
2740
به خداتوکل کن  منم دارم تحمل میکنم الان که دارم مینویسم از بی کسیم دارم گریه میکنم شوهرمنم اد ...

چرا مشاور نمیبریش؟

🍭🍭🍭من به درآمد ماهی ۱۵تومان و خرید خونه و ماشین طی ۵ پنج سال آینده میرسم🍭🍭🍭در تاریخ۰۵/۰۵/۱۴۰۵ حقوقم ۱۵۰خواهد بود
سلام عزیزم منم چهار تا بچه دارم میخوام جدا بشم با وجود اینکه کاری ندارم هر چند دنبال کارم خدا را شکر ...

خیلی سخته گلم میدونم ...بخدا چشام دارن کور میشن  چطور ۱۷سال سختی کشیدم خونه زندگی به پاکردم همه چی بدم بهش وبرم هیچی به خودم نمیرسه خونه بزرگ ومجلل میمونه واسه ی معتاد ومنو بچهام اواره میشیم معلوم نیست چی به سرمون بیاد دارم دیونه میشم ولی هرچی فکر میکنم دیگه نمیتونم این مرد به عنوان شوهر در کنار خودم ببینم

حداقل شما خانوادت پشتت هستن من نیستن میگن از پس هزینهاشون بر نمیایم اینا مسعولیت دارن مامانم تمام سایتشو میکنه من برگردم .میدونم که دوست نداره زیر دست کسی باشم ..ولی حداقل میتونه  دلداریم بده اون میدونه من تمام سعیمو کردم خودش نمیخواد ترک کنه اعتیاد وبه من وبچهام ترجیح داده تا حد مرگ هر بار ازش کتک میخورم..چطور دلش میاد بهم بگه عرضه نداری خونه زندگی تو نگه داری میخوای بزاری واسه یه زنه جدید بیاد بشینه خوشیشو بکنه آخه یکی نیست بگه مادر من .من دلم خونه تو چرا داری بیشتر میسوزونیم   .بزارین به درد خودم بمیرم بخدا دیگه نمیکشم خسته شدم ....خدایا کجایی عدالت کجاست خودت کمکم کنه من ازاین عذاب نجات بده      

حداقل شما خانوادت پشتت هستن من نیستن میگن از پس هزینهاشون بر نمیایم اینا مسعولیت دارن مامانم تمام سا ...

عزیزدلم خدا بزرگه امیدوارم مشکلات همه رفع بشه مشکل شما هم به بهترین شکل حل بشه مهریه نداری عزیزم ؟؟

2706