2733
2734

چیشد ک برگشتین؟کی پیشقدم شد،اگه جدا شدین پشیمون نشدین؟

🍭🍭🍭من به درآمد ماهی ۱۵تومان و خرید خونه و ماشین طی ۵ پنج سال آینده میرسم🍭🍭🍭در تاریخ۰۵/۰۵/۱۴۰۵ حقوقم ۱۵۰خواهد بود
منم در حال اقدامم جهازمم این روزا جمع میکنم برم بایه بچه 

چرااااا؟سر چی؟

🍭🍭🍭من به درآمد ماهی ۱۵تومان و خرید خونه و ماشین طی ۵ پنج سال آینده میرسم🍭🍭🍭در تاریخ۰۵/۰۵/۱۴۰۵ حقوقم ۱۵۰خواهد بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهرم پارسال رفت تا مرز طلاق ولی برگشت شوهرش گفت زندگی رو میخوام گلم خدا بخواد همه چی درست میشه

حرمتاشون نریخته بود؟

کتک .سره ننه ابجیش که حرف حرف اوناس

وا چ الکی

حرف شوهرت چیه

2738
حرمتاشون نریخته بود؟

خیلی ریخته بود خیلی هاااااااا فقط پسره طرفدار خواهرشوهرش بود اونقدر کتک زد تو عقد که نگو خواهرم هیچ موقعه خواهر شوهرش وماررشوهرش وجاریش رو حلال نمیکنه خواهرم الان نزدیک عروسی هس هفته بعد حنابندان هس هنوز طلا نخریدن اما با شوهرش میگه میخنده هرجی شوهرش بگه چشم میگه تو ۷۰ درصد جاها عزیره من زندگی باید کرد از بعضی چیزها هم  گذشت فقط دعا کن عروسیه تو کرج ۱ دی ماه هس براش طلا بگیرن 

خیلی ریخته بود خیلی هاااااااا فقط پسره طرفدار خواهرشوهرش بود اونقدر کتک زد تو عقد که نگو خواهرم هیچ ...

اهان عقدن؟

2706