2733
2734
عنوان

تکراری ترین جملاتی که تو رمانای آبکی ایرانی خوندم 😑😂

| مشاهده متن کامل بحث + 7148 بازدید | 272 پست
وااای چراا یااادم انداختی ، اصلا الان که فکرشو میکنم غصه ام میگیره که چجوری با ذوق و شوق میخوندم اون ...

من همین که شوهرم میرفت عین معتادی که بهش مواد نرسیده میپریدم رو گوشی

از جامعه معتادین معدرت میخوام توهین نشه

درد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه من هر رمانیم چندبار میخوندم ، همین در همسایگی گودزیلا رو سه بار خوندم😑😑😂

منم اولین رمانی ک خوندم ازدواج اجباری بود اون موقع انقد برام جذاب اومد سه چهار باره خوندمش😂😂😂

2731

امروز صب از خونه مون ک توی شمالی ترین نقطه تهرانه بیدار شدم

رفتم جلو آینه چشمای آبیم مثه مروارید میدرخشید

موهای طلایی بلندم خداداییم بی نظیر بود

سوار پورشه ام شدم و رفتم دانشگاه

کل پسرای دانشگاه دنبالمن

کل استادا عاشقمن

......😑😑😑😑😑😑😑😑😑

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2738

باباها همیشه معتقدن زیبایی افسانه ای دخترشون به مادربزرگشون رفته

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

اينا رو من دوست داشتم 

اسطوره 

مثلث دو گوش 

بامداد خمار 

بخیه 

سقوط نرم 

آبنبات چوبی 

تب داغ گناه 

دالان بهشت 

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
من همین که شوهرم میرفت عین معتادی که بهش مواد نرسیده میپریدم رو گوشی از جامعه معتادین معدرت میخو ...

منم همینجوری بودم ، فرداش امتحان داشتم ۳ شب در حال خوندن رمان بودم ، تو مهمونی در حال خوندن رمان بودم ، راهیان نور رفتم همه داشتن دعا میخوندن من رمان داشتم میخوندم 🤣🤣🤣

یه بار نمره ام کم شد گوشیمو گرفتن من رمان و داخل گوشی بابام یواشکی میخوندم . 😂

معتاد واقعی من بودم خواهر 🤣🤣🤣🤣

وای خیلی خندیدم دمت گرم😂

"من با همه درد جهان ساختم اما...                                                                                                                       با درد تو هر ثانیه در حال نبردم❤️‍🩹"

😅همیشه هم یه دختر خاله یا دختر عموی سمجی این وسط هست که خودشو بچسبونه به پسر داستان

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2706