2733
2734
عنوان

نظر شما راجب آدمی که دیر سین میزنه چیه ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 58 پست
پنجشنبه می‌خوام حضوری ببینمش  بنظرت بهش بگم همینو ؟ ی بار گفتم منتها چون توی چت بود نشد درست ...

آره بزن پس کلت بگو چته دیر سین میزنی میمون

ایش بدم میاد از اینا ک خودشونو میگیرن😂

آخه ببین طرف کار ام داشته باشه دیگه از ساعت ۳ تا الان ی دقیقه می تونه ی کلمه جواب بده یا نه ؟!  ...

دقیقا با حرفت موافقم 

این دیگه بیشعورع

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو هیچی نگو کپی خودش رفتار کن چون  بگی انگار خیلی مهمه ک سین بزنه  یا ن

آخه ببین شاید طرف کار مهم داشته باشه 

بعدشم باید بفهمه کارش اشتباه یا نه؟ 

واقعا مهم نیست واسم فقط بدم میاد از این حرکات

از بعضیا قشنگ تر خاطراتشونه!🙂🖤....                خودشون دیگه دوس نداری توی زندگیت راه بدیا ،          دیگه جایی برای خودشون نمونده !... اما خاطراتشون هنوز قشنگه...!!(:
2731
آره بزن پس کلت بگو چته دیر سین میزنی میمون ایش بدم میاد از اینا ک خودشونو میگیرن😂

از این پسرای مو بلند ، دلم میخواد برم موهاش بگیرم ی جوری بکشم صدای گاوووووو بده بخدا اه اه اه 

بعدشم از ته بزنم 😑🤣💔

از بعضیا قشنگ تر خاطراتشونه!🙂🖤....                خودشون دیگه دوس نداری توی زندگیت راه بدیا ،          دیگه جایی برای خودشون نمونده !... اما خاطراتشون هنوز قشنگه...!!(:
از این پسرای مو بلند ، دلم میخواد برم موهاش بگیرم ی جوری بکشم صدای گاوووووو بده بخدا اه اه اه  ...

وای چ‌ رو مخ😂😂

منم بدم میاد مخصوصااا اینا ک دیگه فرفری میکنن

دوس دارم فندک‌ بگیرم زیرش بره هوا😂

آخه ببین شاید طرف کار مهم داشته باشه  بعدشم باید بفهمه کارش اشتباه یا نه؟  واقعا مهم نیس ...

اینجور ادما عوض نمیشن با حرف  بقیه ادامه میدن شاید بدتر 😐شایدم ی مدت خوب شه باز شروع کنه ب رفتار مسخرش توهم وقتی پیام میده  دیر سین کن مثلا ی ۱۰ دیقه بگذره

《خشت اول گر نهد معمار کج / تا ثریا می‌رود دیوار کج》 😉
انقدر حساس نباش مردم خب کاردارن شوهر منم همین جوریه حتی سین میکنه جواب نمیده سرش خیلی شلوغه تو شرکت ...

آخه ببین کار ام داشته باشه از ساعت ۳ تا الان نمی تونه ی کلمه جواب بده بره ؟ معلومه زورش میاد ج‌ بده دیگه 

عادتشه همیشه همین 

2738
اینجور ادما عوض نمیشن با حرف  بقیه ادامه میدن شاید بدتر 😐شایدم ی مدت خوب شه باز شروع کنه ب رفت ...

من زود جوابش دادم بعد که دیدم جواب نداد چند ساعت بعد پیام پاک کردم باز فرستادم که فکر کنه منم دیر ج دادم 😑💔

حالا من بهش میگم به نفعش گوش بده

نده به خودش مربوط 

آخه ببین کار ام داشته باشه از ساعت ۳ تا الان نمی تونه ی کلمه جواب بده بره ؟ معلومه زورش میاد ج‌ بده ...

نه دیگه شوهر من مثلا مینویسه تو جلسه ام بعد زنگ میزنه بهم خودش این دیگه واقعا یه چیش میشه 😁✌

وایییی پسر عموی منم اینطوریه حالا اون روز بهش پیام دادم دیدم آنلاین سین نمیزنه براش نوشتم نامزدت بهم پیام داده شماره منو ت بهش دادی؟یعنی عین چی سریع سین زد بعد انقد پیام داد منم سین نزدم قشنگ تلافی کردم😂

وای چ‌ رو مخ😂😂 منم بدم میاد مخصوصااا اینا ک دیگه فرفری میکنن دوس دارم فندک‌ بگیرم زیرش بره هوا😂

ی سوال چند سالته ؟ 

موهای این تا روی شونه هاش فک کنم نمی‌دونم دقیق 

آخرین بار ۴ ماه پیش دیدمش الان نمی‌دونم تا کجاست فقط می‌دونم کوتاه نمی کنه خوشش میاد اینجوری 😑💔

خیلی ام زشت میشه ها خیلییییییی

وایییی پسر عموی منم اینطوریه حالا اون روز بهش پیام دادم دیدم آنلاین سین نمیزنه براش نوشتم نامزدت بهم ...

پنجشنبه می‌خوام حضوری ببینمش 

بنظرت بهش بگم همینو ؟

ی بار گفتم منتها چون توی چت بود نشد درست حسابی منظورم برسونم ی بحث کوچیک شد بعدشم که دیگه پیام ندادیم

من زود جوابش دادم بعد که دیدم جواب نداد چند ساعت بعد پیام پاک کردم باز فرستادم که فکر کنه منم دیر ج ...

نگی بهتره ولش کن بابا بخدا فک میکنه خیلی  شخص مهمیه ک تو اینو گفتیه بش کارت خوب نبود  نباید پیامتو پاک میکردی بلاخره نوتیفش میره

《خشت اول گر نهد معمار کج / تا ثریا می‌رود دیوار کج》 😉