2726

به پسر عموم ظهر  پیام دادم کارش دارم....لامصب همیشه عادت داره لنقدرررر دیر سین میزنههههه نمی‌دونم کلاس میزارع کار داره یا چشه آخه نمی‌دونم واثعا نمی تونم درکش کنم

سر همین موضوع باهاش دعوام شد 😑💔

حیف که کارش داشتم وگرنه هیچ خوشم نمیاد با آدمای این شکلی صحبت کنم /:

بخصوص وقتی طرف صدبار آنلاین میشه و کلی میمونه و باز سین نمی کنه خیلی زوررررر دارههههه 

حالا من عادت دارم سریع جواب همه میدم 🙄😐

بنظر شما این رفتارها یعنی چی آخهههه؟! 

چه رفتاری نشون بدم من ؟!!! 

منم اگه بخوام واسه تلافی دیر سین کنم دیگه برای جواب ی پیام باید یک هفته صبر کنم اونوقت 🚶

از بعضیا قشنگ تر خاطراتشونه!🙂🖤....                خودشون دیگه دوس نداری توی زندگیت راه بدیا ،          دیگه جایی برای خودشون نمونده !... اما خاطراتشون هنوز قشنگه...!!(:

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از ساعت ۳:۳۰ ظهر هنوز جواب نداده بچه ها 😐💔

نظر تو چیه ؟

@آدموهوا    

از بعضیا قشنگ تر خاطراتشونه!🙂🖤....                خودشون دیگه دوس نداری توی زندگیت راه بدیا ،          دیگه جایی برای خودشون نمونده !... اما خاطراتشون هنوز قشنگه...!!(:
2728

بیشعوره

من یبار کلاس دهم دبیر شیمیمون سین میکرد جواب نمیداد از این استوریا ک‌هرکی سین کنه جواب نده گاوه و اینا میزاشتم

انقد سم ینی😂😂

منم زود جواب میدم بعضیا هوا برشون میداره

ارتباطم رو کم‌میکنم .  دیگه سرش شلوغِ باید با مدیر برنامشون تماس بگیری😁

والا که جدا از شوخی من با ی خواننده از این تازه کارا صحبت می کردم آنقدر دیر جواب نمی داد که این میده 😑💔

فکرشو بکن از ساعت ۳ تا الاننننن هنوز ج ندادههههه 

والا که جدا از شوخی من با ی خواننده از این تازه کارا صحبت می کردم آنقدر دیر جواب نمی داد که این میده ...

تو هم تفریحی جواب بده . هر موقع دلت خواست 

▪︎شرحی ز حال‌ُ حالی ز‌ِ شرح نیست▪︎

اونای که عمدا سین نمیزنن گاون و چون سم دارن نمیتونن تایپ کنن 

اما اونای که کار دارن و وقت ندارن خب اونا رو نمیشه نظر داد

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2706