2733
2739
عنوان

نظر شما راجب آدمی که دیر سین میزنه چیه ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 58 پست
۱۹سالمه وووی ینی اه اه😂

ی بار بهش گفتم توروخدا برو اون موهات بزن اصلا بهت نمیاد 🤣🤣🤣🤣🤣

اعتماد بنفسش فقط دوست داشتم که می گفت نه خوشکل میشم مو بلند دوس دارم 😐😑💔

بخدا این سری می گیرم می بافم‌موهاشو اصن ////:

از بعضیا قشنگ تر خاطراتشونه!🙂🖤....                خودشون دیگه دوس نداری توی زندگیت راه بدیا ،          دیگه جایی برای خودشون نمونده !... اما خاطراتشون هنوز قشنگه...!!(:
نگی بهتره ولش کن بابا بخدا فک میکنه خیلی  شخص مهمیه ک تو اینو گفتیه بش کارت خوب نبود  نبای ...

همین الان جواب داده خدا و عحبببب😐😑💔

منم هیچی نگفتم فقط پیامش لایک کردم 

از بعضیا قشنگ تر خاطراتشونه!🙂🖤....                خودشون دیگه دوس نداری توی زندگیت راه بدیا ،          دیگه جایی برای خودشون نمونده !... اما خاطراتشون هنوز قشنگه...!!(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پنجشنبه می‌خوام حضوری ببینمش  بنظرت بهش بگم همینو ؟ ی بار گفتم منتها چون توی چت بود نشد درست ...

هوم اگه میخوای بهش بگو البته اگه باهاش راحتی من چون باهاش خیلی راحتم بهش گفتم که خوشم نمیاد پیام میدم آنلاینی ولی دیر سین میزنی شاید ی کار واجب دارم خب اون بدبختم گف شرمنده نوتیف گوشیمو خاموش کرده بودم بعد تو صفحه چت ی نفر بودم ندیدم بعد از اون موقع دیگه دیر سین نمیزنه😂

2728
😂😂مجرده؟

آره بابا 🤣🤣🤣

جواب داد بالاخره 😐😑💔

از این پسرای مو بلند ، دلم میخواد برم موهاش بگیرم ی جوری بکشم صدای گاوووووو بده بخدا اه اه اه  ...

😂😂😂حالا پسر عموی من موهاش فره بعد من کلا باهاش راحتم همش موهاشو میگیرم میکشم بد اخیرا که نامزد کرده اون سری خونه عموم بودیم یهو ی چیزی بهم گف منم ی تیکه از موهاشو کشیدم نامزدش ی جور بهم نگاه کرد فک کردم خلاف شرع کردم😂😐

2738
😂😂😂حالا پسر عموی من موهاش فره بعد من کلا باهاش راحتم همش موهاشو میگیرم میکشم بد اخیرا که نامزد کر ...

خب نباید می کشیدی دیگه من جای نامزدش بودم موهات می کندم😑😂😂 من از اون حساس هام البته احتمالا نامزدش ام همین 

خب نباید می کشیدی دیگه من جای نامزدش بودم موهات می کندم😑😂😂 من از اون حساس هام البته احتمالا نامزد ...

دیگه باید وجود منو تحمل کنه دیگه باید منو جای خواهر شوهرش بدونه چون پسر عموم خواهر نداره من نقش خواهر شوهرو بازی میکنم😂بعد همون موقع که موهاشو کشیدم گوشیش زنگ خورد رفت دختره به من میگه چرا موهاشو کشیدی در گوش همدیگه چی میگفتین هی برگشتم گفتم بهش گفتم نامزدت خیلی خوشگله انقد ذوق کرد😂ولی من داشتم بهش میگفتم خاک بر سر سلیقت که اینو انتخاب کردی اونم بهم گف هرچی که باشه از تو بهتره واسه همینم موهاشو کشیدم😂🙂

دیگه باید وجود منو تحمل کنه دیگه باید منو جای خواهر شوهرش بدونه چون پسر عموم خواهر نداره من نقش خواه ...

راستش واقعا کارت حتی به عنوان شوخی بده 

خودم چون کشیدم این حس می‌دونم خیلی بده....اون دختر حس بدی بهش دست میده :))