2737
2734
اره تو رو قران نكن  تورو خدا نكن اين بچه يه عمر خجالت ميكشه بگه بچه طلاقم تو دلش ميمونه ما ...

😂اخه اینا چیه میگید!!!

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
نه اصلا..مگه اینکه نیازهاشون برطرف نشه حالا چه مالی چ عاطفی... من پسرم پیش بابامه کیف دنیا رو میکنه ...

مطمئنيد كيف دنيارو ميكنه؟يعنى هيچوقت دوس نداره كنارپدر مادرش باهم زندگى كنن 

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بستگی ب موقعیت زندگیسون داره  ک زندگی مشترک پدر و مادرشون چقدر تشنج داشته  اینم بگم ف ...

دقیقا کاملا باهات موافقم

بعضی خانواده ها هستن طلاقشون خیلی بهتره تا اینکه مثل جنگ با هم بمونن

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

والا من یه هم اتاق  داخل خوابگاه دانشگاه داشتم رسما عقده ای شده بود 

نمیشد بهش بگی بالای چشمت ابروعه که  پاچتو میگرفت 

بچها رو میزد 

یه بارم  محکم  زد تو کتف من 😐 

ولی  دختر خراب و .. نبود  درسش هم خوب بود 

الانم ازدواج کرده  شوهرش هم  کارمنده  

2728
نه اصلا..مگه اینکه نیازهاشون برطرف نشه حالا چه مالی چ عاطفی... من پسرم پیش بابامه کیف دنیا رو میکنه ...

این جور که تو تعریف کردی منم دلم.خواست طلاق بگیرم 😂

دُغدویه به معنای دختر و دوشیزه و نام مادر زرتشت است!
دقیقا کاملا باهات موافقم بعضی خانواده ها هستن طلاقشون خیلی بهتره تا اینکه مثل جنگ با هم بمونن

دقیقا

زندگی ک نتیجش،بشه یک بچه روانی .بیمار.جنگجو 

چرا بمونن

این بچه میخواد چی رو ببینه بین پدز و مادرش 

احترام ک نیست عشق و دوست داشتن ک نیس

این بچه معصوم چ ها بهش میخواد بگذره

سلام.هر سوال حقوقی دارید بپرسید یا خصوصی پیام بزاریدحتما راهنمایتون میکنم💛💛💚💚
درك نداري عزيزم نيستي جا ي اون بچه نيستي جاي من حق داري 

درک چی نداره عزیزم

به عنوان کسی که اگر مادر پدرش طلاق می گرفتن خیلی زندگیش بهتر بود و خوشحال تر بود الان نظرم رو میدم

انقدر خانم های سایت از دید ما بچه ها نظر ندن

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
2740
درک چی نداره عزیزم به عنوان کسی که اگر مادر پدرش طلاق می گرفتن خیلی زندگیش بهتر بود و خوشحال تر بود ...

شايد براي بعضي ها بهتر بود 

ولي براي من وميدونم خيلي هاي ديگه كه امارش از شما كه دوست داشتي پدر ومادرت جدا ميشدن زياده دوست نداشتن جدايي پدر ومادر را ببينن من به مدير اين تاپيك ميگم نكنه شايد از ديد اون شوهرش را نخواد ولي اون بچه پدر ومادر را در كنار هم ميخواد 

بستگی به شرایط داره بعضی اوقات طلاق نگرفتن و موندن تو یه خانواده سمی به مراتب بدتر از طلاق

چطور بچه هاشو رها کنه تو خانواده سمی اونم بی پناه؟!

حتی فکرشم ازار دهنده س.

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹

بایدبین بدوبدتریه راه روانتخاب کردمثلااگرپدربچه یامادرش تندخووبداخلاق هستن یاهمیشه اون خونه صحنه منازعه ودعواهست راه درست جدایی هست ولی اگریکی ازوالدین میتونه فضاروآرام نگه داره به هرشکلی طلاق اصلاراه خوبی به نظرنمیادبستگی به تحمل دوطرف یایک طرف وکنترل اونهابراوضاع داره

هیچوقت فکر کردی زیر دست کی بزرگ بشن. تحمل کتک خوردنشون داری از هر کس و ناکس؟! تحمل چشای پر اشکشون داری؟ تحمل دلتنگی و غصشون داری؟از کجا میدونی چشمای هیز دنبالشون نکنن و اسیب بهشون نزنن. 

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹
2706