2733
2739
عنوان

شوهرم همش بام سر چیزای الکی دعوا میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3935 بازدید | 43 پست
نمیدونم والا دوماه با عذاب زندگی کردم همش میخام حرف بزنم‌میترسم

اونجا که گفتی همسرت فحش میده...یعنی حرفای بد بد بهت میزنه،آخه فعلا که نامزدین! چرا روشو باز کرده تو روت...😕

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
طاقتم خیلی کم شده خیلی 😭😭 دعا کن برام خوب بشه

انشاالله خوب میشین  باهم ,اگر جای من بودی یک ثانیه نمیموندی منم سنتی ازدواج کردم ,شوهرم دوران عقد ازم دور بود ,تمام روز بهم پیام نمیداد نه تلگرام نه واتساپ ,نه اس ام اس فقط شبا زنگ میزد و هیچ ابراز علاقه هم نمیکرد ,و خیلی حالم بد بود بهم بی اعتنایی زیادی میکرد بخاطر خانوادش خیلی عذابم میداد ,حرف حرف مادرش بود ,و خواهرش ,منم احساس یک ادم حقیر بهم دست میداد ,چند سال عذاب کشیدم بعدش ,الان دیگه زیر یه سقفیم فهمیدم ادم کم حرفیه و به اخلاقش عادت کردم  وکلا برای ادم عادی میشه ,اگر بخوام بنویسم یه کتابه ,ولی فقط بدون ارزش خودتو بدون اگر ناراحت شد اونم بی خودی حق بجاتب باش وسکوت کن خودش خوب میشه ,

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوران عقد کمتر گیر میداد چون میترسید بزنم زیر همه چی 

ولی اوایل ازدواج هم تقریبا تا یه سال اول همین بود

سر همهههه چی دعوا راه مینداخت 

تا حدی ک سر جوراب نشستن منو ب فش میبست 

یا یه بار همه چی سر جاش بود همه کارامو کرده بودم خوش اخلاق بودم چیزی نبود ک بش گیر بده 

انگاری حوصلش زد دور اتاق میچرخید اخرش یخچالو باز کرد اهنربایی ک برا یخچاله ک روکش سفید پلاستیک داره کثیف بود

و اصلا تا الان بش دقت نکرده بودم

دعوا راه انداخت 

منم اصلا بش رو نمیدم وقتی ک اینطوره

و اگ قهر کنه صد سال سیاه نمیرم سمتش

ولی خب اینطورم ک اگ بدترین فشارو بده جوابشو با فش نمیدم چون اعتقاد دارم داره شخصیت و تربیت خانوادگیشو نشون میده

الان یکم بهتره 

من ک هیچ علاقه یی بش ندارم بزور دارم تحملش میکنم چون شرایط طلاق ندارم 

ولی خب نشون میدم دوسش دارم و سعی میکنم همه چیو درست کنم 

اگ درست شد ک چ بهتر

اگ ن تا شرایطم جور شه طلاق میگیرم 

میشه برای خونه دارشدنم صلوات بفرستی❤️.                  هُوَ رَبُّ المُستَحیل و انت تبکی عَلَی المُمکن  خدایااز تومعجزه میخواهم معجزه ای بزرگ درحد خدابودنت معجزه ای ک اشک شوقم راجاری کند.  ‌ و امامن نیمه شبی خواهم رفت .. ازجهانی که مال من نیست ..اززمینی که مرابیهوده به آن بسته اند!    ‌ حیف فریادمرا بُغض به یغمابرده!یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم!
2731

منم عین تو ام .شوهرم سر چیزای پیش پا افتاده فقط نق میزنه و دعوا راه میندازه و اشک منو در میاره .میخوام اینسری نق زد دهنشو چنگ بگیرم 

برای نابودی خواهر شوهرام صلواااات بلند.
2738

تجربه ی ۲۳ سال زندگی مشترک 

به خودت ارزش قائل شو واصلا اگر مقصر نیستی منت کشی نکن 

بی خیال باش احترام دوطرفه ست 

واینکه ازسر اجبار وحرف مردم تحمل نکن  اگر بددهن هست و اخلاق نداره همین حالا جداشی بهتره زندگی مشترک خیلی  مسیر سختیه دوطرف باید گذشت کنن

عزیزم بهتره شما با مشاور و روانشناس در ارتباط باشی و مشکلاتت رو اول حل کنی و به شناخت کافی از اخلاق و روحیات هم بدست بیارید نزارید حرمتها از بین بره و قهر بین زن و شوهر معنی و مفهوم نداره دونفر عاقل و بالغید بایدکنترل خشم رو تمرین کنید  صحبت کردن با آرامش  باهم رو یاد بگیرین  

انشاالله خوب میشین  باهم ,اگر جای من بودی یک ثانیه نمیموندی منم سنتی ازدواج کردم ,شوهرم دوران ع ...

اره امشب سکوت کردم حداقل بحث نکردیم ک‌من بشینم گریه کنم اونم بد و بیراه بگه

اره امشب سکوت کردم حداقل بحث نکردیم ک‌من بشینم گریه کنم اونم بد و بیراه بگه

اره سکوت برای ادم ها یک مسکنه وما هنر سکوت کردن رو هنوز یاد نگرفتیم ,ادم اگر گوش شنوایی نداشته باشد همان بهتر سکوت کند,