2726
عنوان

شوهرم همش بام سر چیزای الکی دعوا میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3867 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اشکال نداره فقط اول راه هستین هموز زود قضاوت نکن ,چون مردها اولش در مورد زن ها دوبه شک هستن ,و فکر میکنن که اونها میخوان اول باشن ,ولی خودش خوب میشه تو یکم اگر حرفای میزنی که بهش برمیخوره در سکوت ,احترامت بیشتر میشه 

اصلا اجازه نده متوجه این موضوع بشه ک قهرش خیلی زیاد روت تاثیر میذاره چون این میشه اهرم فشارش و یموقع ...

اون فهمیده از قعرش میترسم بدتر میکنه ولی امشب‌نرفتم‌برا منت کشی هیچی نگفتم ولی اصلا محلم نمیزاره

چیکار میکنی که اخماشو واکنه

هرچی حرف میزنم عذرخواهی 

ناز میکشم میبینم فایده نداره الان وقتی ک میبینم ناراحته بی اهمیت میگم خودش خوب میشه

آرزوهاتو فالو کن مطمئن باش یه روزی بک میدن 💫❤️‍🔥 
خیلی حواسمو جمع میکنم سوتی ندم ولی لامصب باز یه چیزی میگم بی حواس یبار شکست خوردم روزای بدی رو گذرو ...

اون نقطه ضعفت رو میدونه و از همین مساله داره سو استفاده میکنه

از این به بعد اگر خودش مقصره شما پیشقدم نشو ....ترست رو بهش نشون نده...وگرنه این زندگی زندگی نمیشه

اون نقطه ضعفت رو میدونه و از همین مساله داره سو استفاده میکنه از این به بعد اگر خودش مقصره شما پیشق ...

نمیدونم والا دوماه با عذاب زندگی کردم همش میخام حرف بزنم‌میترسم

بخشش🌷ازدواج سنتی یعنی چی؟چ فرقی بااون ازدواج میریم عروسی میکنه؟

ببین کسایی که ازدواج می کنن یا خودشون دوست بودن و بهم علاقه داشتن که این ازدواج غیر سنتیِ

یا معرف به هم پیشنهادشون داده

یعنی باهم دوست نبودن ،شناخت زیادی از هم نداشتن مستقیم اومدن خواستگاری و..‌

به این میگن سنتی

گیانم 💚 فیدای 🤍 ایرانم❤                                                   هر کجا مرز کشیدند بیا پل بزنیم🥲🥰🤍🫂                    وطن ای مادر غم دیده ام ، وطن جانِ به لب رسیده ام ، وطن دردت به جانم💔🩹🫂                             
2706