2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم تهران قیمت کرده دست اول ۲۰ تومن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731

زیاد  

گیانم 💚 فیدای 🤍 ایرانم❤                                                   هر کجا مرز کشیدند بیا پل بزنیم🥲🥰🤍🫂                    وطن ای مادر غم دیده ام ، وطن جانِ به لب رسیده ام ، وطن دردت به جانم💔🩹🫂                             
2740

از ۱۰ تومن تا چند صد میلیونی ، بستگی به بودجت داره و برندش 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
برای زن داداشم میخواییم بخریم بعد گفت ۳۵ کرایه و خریدش۴۰ ولی بنظرم گرون اومد 😐

مگ موزه ☹️☹️

چخبره 😭😭😭😭

خب اگر اينجوري پس ب صرف بخريد 

مامان سه تا كوچولو و يكي تو راهي
خرید و کرایش خیلی نزدیک ب هم بود بابام گفت بخریم بهتره

اره خیلیا این فکرو میکنن بعدش میتونید تو مزونا بفروشید

تو شهرستان یکی از فامیلا ۳ تومن کرایه کرده بود 

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍
بستگی داره چه مزونی باشه مثلا اناشید مدل عربی و ۴۰ اینا درمیاره همینا که تازگیا ترند شدن  ...

اتفاقا اونجا هم رفتیم 

الان رفتیم مزون هستی رو ب رو شانزلیزه گفت ۴۰ تومن ما خریدیم گفتیم چیزی نمونه تو دل عروسمون 

ولی خواستم ببینم نکردن تو پاچمون احیانا؟😂

بخند بیخیال همه چی دنیا دو روزه ...😇😇😇