2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمت هم همین حدوداست عزیزم  الان همه چی فضایی شده  حالا شما رفتین سمت شانزلیزه اونجا قیم ...

مرسی از دعای قشنگت😘😍انشالله 

بخند بیخیال همه چی دنیا دو روزه ...😇😇😇
2731
مانوصا ۳۵ تومن واسه کرایه اونم برا ی شب ؟😐

والا  بخدا اصلا با این قیمتایی که اینا گفتن من اصلا بی‌خیال ازدواج میشم 😂😂

با ۳۵میلیون میدونی چه کارا که نمیشه کرد ؟؟ 

تازه این کوچکترین خرجشه 

شام و عکاس و تالار و .... اینا هم هست 🤦🏻‍♀️

روزمرگی های یک پرستار .... من دوست دارم با شما دردو دل کنم 🙂🌈....بنویسید امیدوارترین بودیم آن زمان که تن هایمان آغشته درد و زخم بود ....عکس پروفایلم خودم نیستم ⭐آقایون محترم سایت درخواست ندید و توی تاپیکام شرکت نکنید...
2740
سایزش چنده؟ من لباس عروسم نو نو خیلی هم زیباست قیمت مناسب میفروشم

کمرش ۳۶ ولی ۳۸ در کل کمرش باریکتر از ۳۸ 

مال شما مدل ماهی هست ؟ 

اتفاقا اونجا هم رفتیم  الان رفتیم مزون هستی رو ب رو شانزلیزه گفت ۴۰ تومن ما خریدیم گفتیم چیزی ...

منم خانواده شوهر دارم به نون شبشون محتاجند ما خرجشون میدیم🤨😐🤨

کاربر گرامی پست شما غیراخلاقی می باشد👹👹
والا  بخدا اصلا با این قیمتایی که اینا گفتن من اصلا بی‌خیال ازدواج میشم 😂😂 با ۳۵میلیون میدون ...

قیمتا از ۵ و ۶ هم هست 

بخدا قسم من اگه به خودم باشه نه لباس عروس گرون برمیدارم نه عروسی انچنانی پدر مادرمم همیشه میگن تا میتونید ساده باشید تو این مسائل چون هر چی باشه بالاخره پدر یا خوده پسر زحمت کشیدن برای اون پول 

ما چند بار گفتیم ۵۰ تومن پول لباس عروسو بدیم برات سرویس طلا یا مثلا کمک برای خربد چیزی که دوست داری؟ گفت نه 

بابام میگف اگه قبول کنه دوبرابر براش طلا میخریم که متوجه بشه بحث هزینش نیست اون طلا بعدا میشه سرمایش ولی لباس برای یک شبه