2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ببین یکی نبوده که

هم گریه کردم هم دعا کردم هم ختم قرآن خوندم هم التماس کردم واسم دعا کنن هم نذر کردم پول ببرم حرم امام رضا( ع) و چیزای دیگه...

هیییی کاش الانم حاجاتم رو بگیرم البته همه مون حاجت روا بشیم ان شاءالله🥺❤️

هیچی واسم جواب نداده 😏😏دیگه اعتقادم از دس دادم 😏😏

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2740

ختم توسل به حضرت زینب کبری(س)

ختم به این صورت که تا ۲۱ شب و هرشب یه دور تسبیح (۱۰۱)صلوات برای خانم حضرت زینب نذر میکنیم و میفرستیم و بعد ۲۱ روز که به حاجتمون رسیدیم ۲۱ تسبیح میخریم و بین مردم پخش میکنیم و این نذر رو براشون توضیح میدیم ..

نکته اینکه ۱.از نماز مغرب تا نیمه شب باشه 

۲.تسبیحی که صلوات میفرستیم رو نباید عوض کرد و ۲۱ شب رو باید با اون بفرستیم 

دوستان امشب که شب تولد حضرت هست بنظرم شروع کنید ان شاءالله حاجت روا بشیم همگی خیلی تو همین ساید دیدم که نتیجه گرفتن 

مطمئنم حضرت زینب دست رد به سینمون نمیزنه 

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
ختم توسل به حضرت زینب کبری(س) ختم به این صورت که تا ۲۱ شب و هرشب یه دور تسبیح (۱۰۱)صلوات برای خانم ...

سایت*

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2706