2733
2739
عنوان

برعکس همه من دوست دارم شوهرم بهم خیانت کنه♥️♥️♥️♥️♥️♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 5781 بازدید | 144 پست
شاید خیانت کرده ولی رد شده ،،،،،

یعنی چی؟

نه تا پارسال گوشیش نوکیا ساده بود بعدم بیشتر اوقات خونه اس رمز گوشی شو میدونم چک نمیکنم زیاد ولی اگر چک کنم هم چیزی نداره به جز رفیقای مردش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من حدودا از بارداری تا الان از شوهرم جدام 

۲۴ ماه میشه که توی یه خونه ایم 

ولی اتاقهامون جداس 

راستش رو بگم عرضه این کارارو نداره 

ولی از خدامه بره با یکی دیگه 

کلا بره از خونه بیرون 

منم تنها زندگی کنم 

ولی اقا نمیره بیرون کلا و گوشیمون هم مشترکه 

چون شوهرم زیاد از گوشی خوشش نمیاد 

دست منه بیشتر 

اره اینم اگه میرفت با یه خانم دیگه 

برا خودش زندگی میکرد 

چقدر نفس راحت میکشیدم رها میشدم 

طلاق بده نی متاسفانه 

گره خوردیم بهم به خاطر پسرم و شرایطی که داره 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738
یکی مینالد ز خیانت ،یکی میخواهد خیانت🤣🤣

به به ✋️

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

کاری نداره گلم برنامه دوست یابی ایتا نصب کن عکس شوهرت هم بزار پروفایل ببین چندتا میاند سراغش دختر هجده ساله بوده رفته با مرد مسن بالای ۶۰سال دیگ شوهرت هرچی بد قیافه ام باشه بهتر از اون چین و چروک داره 

دیونه ای ها و چیزی آخه میخوای 

تا دیگ خوشحال بشی   

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.
حس بی ارزشی که بعد خیانت طرف بهت دست میده قشنگه؟اون نشخوارای فکری که کس دیگه رو بهت ترجیح داده؟!

میدونم سخته میفهمم بخدا 

اما فکر اینکه به جز من هیچکس دیگه ای این مرد رو قبول نمیکنه عذابم میده انگار با خیانت بهم ثابت میشه که یه نفر دیگم پیدا میشه که این ادمو رو دوست داشته باشه فقط بخاطر ظاهر نه هیچ چیزه دیگه ای

عزیزم حالا بقیه مردایی ک خیانت میکنن فک میکنی بخاطر قیافشونه؟؟؟ خیلیا هستن قیافشون دو زار نمی ارزه ...

شوهر سابق من همینجوری بود خیلی زبون داشت نکبت

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...
2706