2737
2734

مامان بزرگم پیش اومده یه ماجرا رو ۵۰مرتبه برامون گفته من ک خودم کامل ب حرفاش گوش میکنم میگم خودمم شاید سنم بالا بره و تنها شم اینجوری شم

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مادرشوهرم 

میگه پاشو چای بیار پامیشی دوباره میگه پاشو چای بیار😑😑😑😑

آقایووون داداشا،گوفته باشم/.اینجه باس ماس...😌یعنی کلش باس ماس.این تاپیک و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس😁😍😌😝یعنی سایت کلوهومش ماس ماس./! (آبجیااااا فدا مدا💛💋) امضامو کاپی نکن مال خودمه دوسش دالم و اینکه محض شوخی و خندس نه توهین😐😂باتچکر💋
2728

بله بیشتره مادربزرگا هی خاطراتشونا تکرار میکنن فکر میکنن تاحالا نگفتن

مادربزرگه من اینجوری بود ومن هر دفعه با اشتیاق گدش میدادم که نخوره تو ذوقش اونم فکر میکرد تاحالا نگفته همجین آب وتاب میداد ...آخی ...خدارحمتش کنه