2737
2734
عنوان

دیشب قند دخترمو ۳ ساعت بعد شام گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 70 پست
خیلی وقتا قند بالاس ولی ای وان سی نرماله ای وان سی خیلی مهم تره  ولی بازم چندان قندش بالا نیس ...

شما چندوقته دیابت داری عزیزم؟ 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزان اون ادراری که مورچه جمع کنه برای وقتیه که قند از 200 بالا بره و کلیه بخواد با ادرار رفعش کنه ...

ممنونم میدونین یه سال پیش ای وان سی از دخترم گرفتم ۵ بود... چون شوهرم دیابت گرفته برای این حساسم حالا دوباره میبرم ای وان سی 

ولی هیچ نشانع ای ندیدم تو دستشویی مامانم دیدم مورچه جمع شده نگران شدم نکنه از دخترم باشه

2731
عزیرم بالا بودن گلوکز نشانه ای جز دیابت نیست

گاهی اوقات تو بچه‌ها میزان گلوکز تحت شرایطی بهم میریزه به علاوه که نوع تست گرفتن و نوع دستگاه هم تو این بالا و پایین شدن‌ها موثره

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
گاهی اوقات تو بچه‌ها میزان گلوکز تحت شرایطی بهم میریزه به علاوه که نوع تست گرفتن و نوع دستگاه هم تو ...

نمیدونم ولی من دیابت دارم همچین چیزی نشنیدم

اره دستگاها خیلی خطا دارن 

2738
۱۰سال

منم دوسال 

روی چشم و کلیتون اثر نذاشته؟ 

من گاهی ببینم قندم زیر 120 باشه  انسولین می‌زنم و بستنی هم می‌خورم یا برای ناهار به اندازه برنج و یکی دوتا خرما نسولین حساب می‌کنم اما بازم عذاب‌وجدان می‌گیرم که شیرینی می‌خورم به نظرت اشکال داره؟ 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
من از انگشت شصت پاش گرفتم 

دکتر بهم گفت بهترین انگشت بغل شصت دست یا انگشت کوچیک دسته و برای تشخیص دیابت از دستگاه استفاده نمیشه دستگاه صرفا برای اندازه‌گیری قند خون افراد مبتلا ساخته شده

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
ای وان سی باید چند باشه که دیگه بهش فکر نکنم؟ 

عزیزم عدد قند کودکان و بزرگسالان فرق داره حتماً دکتر باید نظر بده

چیزی که شما نیاز دارید آزمایش دوساعته قند هست که باید ناشتا ببریدش و A1c

عزیزم عدد قند کودکان و بزرگسالان فرق داره حتماً دکتر باید نظر بده چیزی که شما نیاز دارید آزمایش دوس ...

یه دکتر رفتم یه دستگاه کوچیک داشت ای وان سی سه ماهه رو نشون میداد عصر اونجا ببرمش خوبه؟ 

دکتر بهم گفت بهترین انگشت بغل شصت دست یا انگشت کوچیک دسته و برای تشخیص دیابت از دستگاه استفاده نمیشه ...

یه دکتر رفتم یه دستگاه کوچیک داشت ای وان سی سه ماهه رو نشون میداد عصر اونجا ببرمش خوبه؟ 

2706