2737
2734
عنوان

بیاید واسه نماز شب اسم بگید دعاتون کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1983 بازدید | 310 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

اینجا مشهد، که دارن اذان میگن

ولی اگه امشبم نشد، شبای دیگه دعام کن.

اسمم معصومه ست و فقط از خدا آرامش میخوام.

ممنونم.❤

منم برات ۵تاصلوات فرستادم الان،دم اذان صبح😘

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.
2728

الان خوندی اذان زده یا نه

شوهرم باید عمل بشه دعا کن رد بشه و همه چی عالی باشه 

حسین 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
2740

سلام ببخشید چرا شما دعوتشون نمیکنی که خودشون نماز بخونن سمت خدا و قرآن برن

بنظرت اینجوری بهتر نیس 

خدا از رگ گردن بما نزدیکتره

پس چرا خودمون دعا نکنیم بهتر جواب میگیریم 

بیشتر ارامش پیدا می‌کنیم و ایمانمون قوی تر میشه

دیگه وقتشه زندگیتو تغییر بدی

بیا اینجا دیدت رو عوض کن با استفاده از ارتباطات و اطلاعات به قدرت برس

آموزش رایگان قانون جذب برای جذب ثروت وپول وجذب سلامتی وجذب عشق و روابط عالی

آدرس کانال تلگرام آموزش قانون جذب

https://t.me/khoda_Law

سلام ببخشید چرا شما دعوتشون نمیکنی که خودشون نماز بخونن سمت خدا و قرآن برن بنظرت اینجوری بهتر نیس&n ...

سلام عزیزم 

من کسی رو اجبار نکردم بیاد اسمش بگه من براش دعا کنم ولی اگه درباره نماز شب بدونی وقتی برای ۴۰تا مسلمون دعا میکنی خیلی ثوابش زیاده

هرکسی مختاره خودش که نماز بخونه و یا نخونه و به من ارتباطی نداره و توی مدرسه و تلویزیون و تمام جامعه از فواید و خوبی های نماز زیاد گفته شده و همه خودشون میدونن چقدر خوبه و خوندش و نخوندش چیزی هست بین خود ادم و خدای خودش و من فقط اون بخش دعا برای ۴۰ نفر مسلمون نماز شبم رو دارم انجام میدم عزیزم 

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

فقط اومدم بگم حس خوبی دارم بهت ❤

اگه یادت موند منم دعا کن ❤

من برات چیکار کنم ❤

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706