2733
2734

سلام به همگی  

فیلم مورچه خوار اکران سال ۱۴۰۰ رو حتما ببینید  

کمدی، جذاب و خانوادگی هست.... و بسیار مفید و آموزنده؛

راجع به شاخ های مجازی و اینستاگرام هست.

من که خیلی خیلی از دیدن اش لذت بردم  

اگر اشتراک نماوا یا فیلیمو دارید توی این دو سایت میتونید فیلم رو مشاهده کنید،

اگر هم میخواید رایگان ببینید؛

تو اپلیکیشن روبیکا قسمت فیلم و سریال جستجو کنید مورچه خوار... و رایگان بدون اشتراک میتونید ببینید.

بعد از دیدن فیلم علت اینکه چرا اکثریت شاخ های مجازی و سلبریتی ها و بازیگران تو مسائل مختلف اظهار نظر میکنن 

و چطور اینقدر خوش لباس هستن و با دکورهای خوب عکس منتشر میکنن

و چرا هر چند وقت خبر آشنایی و احتمال ازدواج یا احتمال جدایی شون تو فضای مجازی پخش میشه رو به خوبی میتونید تحلیل کنید  

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀

عزیزم در رابطه با نظری که دادی تو تاپیک

تاپیکم  قفل شد نتونستم جواب بدم 

ببین عزیزم آخرش که چی 

من الان دانشجو ام قصد ازدواج هم ندارم اصلااا 

فقط میخوام درس بخونم و کار کنم در کنارش یکی هم باشه به عنوان دوست 

شما خودت ازدواج کردی ؟ یا دوس داری ازدواج کنی ک اینو میگی 

نظرا باهم متفاوته

♡یه دختر قوی و جنگجو ام🌸💕 ▪︎کتاب خواندن📚 ▪︎رسیدگی به خود💄👒 ▪︎عاشق خرید😂🛍  ▪︎دانشجو 🎓   ▪︎تهران📍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم در رابطه با نظری که دادی تو تاپیک تاپیکم  قفل شد نتونستم جواب بدم  ببین عزیزم آخرش ...

حتی اگر قصد ازدواج نداری و از نظر مسائل شرعی و دینی هم اهمیت نمیدی؛

دوست پسر مشکلات زیادی برای روح و روان آدم درست می‌کنه....

فقط تو همین نی نی سایت چقدر اتفاقات تلخ تعریف کردن دخترا...

چقدر از این نی نی سایتی ها تاپیک زدن که فریب خوردن؛ مثلا فقط تا دم در خونه پسره رفتن چیزی بگیرن اونم با اصرار پسره بعد دختره رو برده انبار تو حیاط و وحشیانه بهش تجاوز کرده بعدش هم دوستی تمام؛

دختره مونده و کلی بیماری روحی روانی...

یا بعد سالها دوستی و کادو دادن یهو پسره کارت عروسی اش رو فرستاده؛ به زبان ساده است که فقط دوستیه و نباید وابسته شد؛ ولی دختره کلی وابستگی روحی پیدا کرده و با ازدواج پسره کلی ضربه روحی روانی خورده.

یا دختره بعد سالها براش یه خواستگار خیلی خوب یه پسر پولدار مهربون سالم اومده بعد عقد یا عروسی دوست پسر سابق دختره هی اومده مزاحم شده و زندگی شون رو به هم ریخته‌‌....

باورت میشه انواع این اتفاقات رو فراوان و فراوان تو نی نی سایت خوندم!

هر کسی آزاده برای کارهاش تصمیم بگیره؛ هر کاری بخوای میتونی انجام بدی فقط مراقب باش؛ 

پسرا مسائل جنسی براشون مهمه و بعدش هم قید دختره رو میزنن ولی دخترا دنبال عشق و عاشقی و محبت و صداقت هستن؛

اگرم رفتی به سمت رابطه دوستی با پسرا خیلی محتاطانه و عاقلانه رفتار کن که ضربه روحی نخوری که بخواد به درس و کار و آینده و زندگی ات لطمه بزنه؛

مثلاً هیچ نشانی و آدرس نباید بهشون بدی چون اگر سالها بعد هم با یه مورد خوب ازدواج کردی سیم کارت رو میشه عوض کرد ولی شاید آدرس های خودت و محل کار و منزل اطرافیان ات عوض نشده باشه و بیان مزاحم بشن

2728
سلام  ببخشید تایچیک کناری گفتی ساختیه و غیر ممکن  ازین موردای مادرای زیر ۱۵ تو خانواده م ...

برای همین دو سال اخیر بوده بارداری شون؟!

اره یکیشون پارسال یکی چندوقت پیش دنیا اومد ۱۴ سال  یکی بارداره۱۴ هرسه هم طبیعی

تو کدوم استان؟

من خودم چندین سال اخیر بارداری و زایمان دختر زیر ۱۵ سال اصلا ندیدم و نشنیدم؛

میانگین سنی باروری هم تو همه شهر و استان ها بالاست پس واقعا اگر موردی پیدا بشه استثنا هست؛

البته عکس های اون تاپیک خیلی تابلو بود ساختگی بودنش اصلا تاریخ تولد تو فرم تو قسمت خودش نبود هیچ اطلاعات دیگه ای هم تو فرم بیمار ننوشته بود جز تاریخ تولد!!

حتی حال نداشتن کمی طبیعی تر عکس های ساختگی رو درست کنن و حداقل فرم رو پر کنن

2740
تو کدوم استان؟ من خودم چندین سال اخیر بارداری و زایمان دختر زیر ۱۵ سال اصلا ندیدم و نشنیدم؛ میانگی ...

سلام عزیزم نظراتتون رو تو تاپیک بچه ۴ساله وبازیهاش که متاسفانه ترکید خوندم خیلی حرفاتون قشنگ بود، کتابهای خاصی اگه میدونید معرفی کنید چون منم ۳تابچه دارم اما باهم نایازگارن،منم ضعف جسمی دارم و حس میکنم افسرده ام مشکلات مالی هم دارم خلاصه حوصلم پایین یعنی بدنم نمی‌کشه نمی‌دونم چکار کنم مخصوصا پسر۹سالم باعث بیشتراختلافات بین خواهر برادردیگشه واصلا هواشونو ندارن بیشتر لج می‌کنه وکلابساز نیس

سلام عزیزم نظراتتون رو تو تاپیک بچه ۴ساله وبازیهاش که متاسفانه ترکید خوندم خیلی حرفاتون قشنگ بود، کت ...

سلام عزیز

کتاب های (من دیگر ما) برای من خیلی خیلی موثر بود،

تو اینترنت اسمش رو جستجو کن کتابش رو ببین؛

اصل حرف کتاب اینه که اگر با بچه ها با محبت و احترام برخورد کنی و در محدوده ای که کار خطرناک و زشت انجام ندن بهشون آزادی بدی اونا هم لجبازی رو کنار میذارن؛

و حرف گوش کن میشن حسابی؛ در حدی که هر چی ازشون بخوای انجام میدن؛

هم کتاب رو بخون هم از الان به بعد سعی کن با سیاست باهاشون برخورد کنی؛

به پسر ۹ ساله ات دور از چشم اون دو تا محبت کن؛

یعنی با محبت از حال و احوال اش بپرس و مثلا خاطرات ۹ سالگی خودت رو براش تعریف کن و یه جورایی سعی کن رفیق اش بشی و در عین حال ازش بخواه تو کارهای اون دو بچه بهت کمک کنه.