2737
2734
عنوان

دیروز با دختر خالم رفتم کافه قلیون کشیدم شوهرم اومد🥺😭

| مشاهده متن کامل بحث + 391073 بازدید | 2060 پست
چرا بغض کرد حالا مرد بزرگ

😂😂

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همون‌ پست اول نمیزاری

هیجانش می‌ره   

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.
2731

یه بخشش کافه بود یه بخشش قهوه خونه که من نمیدونستم رفتیم توی قهوه خونه نشستیمو هم دختر بود هم پسر دخترخالم گفت که قلیون بیارین واسمون ، اوردن قلیونو مشغول کشیدن شدیم یهو کلی پسر ریختن توی قهوه خونه واسه شطرنج بازی کردن که از شانس نکبتی من شوهرم رسید ، ربع ساعتی جلو در واساده بود منو میپایید من نمیدیدمش اما یهو زنگ زد رفتم دم در جوابشو بدم که خودشو دیدم ، بنده خدا کپ کرده بود منم هنگ بودم گفت اینچا چه غلطی دارین می‌کنین و اینا بعد دست دخترخالمو گرفتم که برسونیمش خونشون  انقد شوهرم عصبانی و جوشی شده بود که خدا میدونه انقد تند میرفت چنبار میخواستیگ تصادف کنیم

یا خدا

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.

از اولشم شوهرم از دخترخالم خوشش نمیومد دیگه وقتی رسوندیمش گفت که دیگه زنگ به گوشی زنم نزن و رفتیم ، اومد جلو خونه بابام گفت پیاده شو برو بعد کلی واسش توضیح دادم انقد عصبی بود انگار که صدامو نمیشنید کلی خواهش و غلط کردم گفتم و اون بازم حرف خودشو میزد 

2738

وقتی ینفر بهتون احترام میذاره وقتی محبت میکنه وقتی در حقتون مهربونه آدم باشین و کاری نکنید که از ته قلب بابت سادگی خودش آه بکشه و از خریتش متنفر بشه انسلن باشید لطفا ، دیگه شوهرت هیچوقت نمیبخشتت هیچوقت برا من پیش اومد هنوز نبخشیدم آدم دروغگورو

آنکه دائم هوس سوختن ما میکرد/کاش می آمد و از دور تماشا میکرد
لابد منم خلافکارم😐😂 اشتباه فکرمیکنی خب:))))))))))))))))

واقعا این چیزا دیگه قدیمی شده  تو که پول رو میدی برو دنبال یه تفریح خوب 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

اعتماد شوهرتو از دست دادی 

اون دیگه ادم قبل نمیشه چرا دروغ بگی اون از همون اول فهمیده و کاملا زیر نظرت گرفته بوده

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
وقتی ینفر بهتون احترام میذاره وقتی محبت میکنه وقتی در حقتون مهربونه آدم باشین و کاری نکنید که از ته ...

حالا یکی میاد میگه قیضیویت نیکین🦖

آنکه دائم هوس سوختن ما میکرد/کاش می آمد و از دور تماشا میکرد

چرا شخصیت خودتونو میارین پایین....آخه جای یه خانوم این جور جاهاست......کارت خیلی زشت بود...بخدا من شوهرم مرده می‌ره قهوه خونه قلیون می‌کشه...اعصابم بهم می‌ریزه باهاش بحث میکنم....چه حالی داشت شوهرت

در ظلمات شب تنها خداست که صدایت را میشنود...❤️
2706