2733
2734
عنوان

دیروز با دختر خالم رفتم کافه قلیون کشیدم شوهرم اومد🥺😭

| مشاهده متن کامل بحث + 391029 بازدید | 2060 پست
من کاره همسر اسی رو اصلا اوکی نمیدونم خیلی سخت گیری کرده و واقعا اسی حق داره دلش شور بزنه از اینکه ش ...

منم باهاتون موافقم، مطلع کردن خیلی فرق داره با اینکه مجبور باشی همیشه اجازه بگیری. خوبه که آدم توی زندگی مشترک به هم اعتماد داشته باشه. ولی این رفتار همسرشون یعنی کلا من به تو هیچ اعتمادی ندارم. این تعقیب و گریز واقعا بی حرمتیه

منم باهاتون موافقم، مطلع کردن خیلی فرق داره با اینکه مجبور باشی همیشه اجازه بگیری. خوبه که آدم توی ز ...

اره دیگه زیاد از حد داره کشش میده انگار چی شده.منم شده گاهی یادم‌بره به شوهرم خبر بدم بعد که زنگ زده بهش گفتم کجا رفتم،یکم عصبی میشه ولی بخاد همچین حرکتایی بزنه نه.شوهر اسی خیلی حال به هم زن رفتار کرده دیگه زده به سیم اخر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقصیر خودت بوده دیگه الانم چند وقت باهاش درارتباط نباش خودش میاد زیاد هم فکر نکن شوهر منم عین شوهر خودته خیلی حساسه روم چون خیلی خیلی دوسم داره.... اینقدر روت حساسه از علاقه زیاده تورو نمیتونه ویل کنه خیالت تخت فقط چن مدت جلوش نباش تا آروم بگیره همین

2728