2737
2734
عنوان

دعوای من و این اقا..حق باکی بوده+ شات

| مشاهده متن کامل بحث + 6317 بازدید | 231 پست
کلا معروفه توی کلاس به این سخصیت و برخورد.

خب پس حله مشخص شد ایشون مطابق شخصیتشون رفتار کردن و همیشه همینقد منظم و مقرراتی هستن یجورایی مثل معلمهای سختگیر...پس دلیلی نداره عصبی یا ناراحت یا متعجب بشین چون باهمه همین رفتارو دارن ن تنها شما

۱۰ پزشکی

مرسی اخه تاکیدت تو تاپیکات کم بود گفتم یبارم بپرسم مطمئن شم شبت بخیر 🙏🏻🙏🏻

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای گفتی حداد عادل ما بهش میگیم سیلوِستر یه کارتونه بودااا یادته کپ حداد عادل بود گربه هه🤣

شتتتت😂😂😂لعنتی واسه کراوات اومده واژه معادل فارسی گذاشته : دراز آویز زینتی، فک کن بری تو مغازه بگی دراز آویز زینتی میخوام رسما فوهشهههه😂😂😂یا مثلا واسه پیتزا گفته کش لقمه

یا مثلا به مثلث متساوی اضلاع گفته : سه برِ بَر بَر برابر 

حالش خوب نیست جدن😂😂😂🤝

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2728
اون اقا باید هم مسخره کنه! چون درونیاتش یه چیز دیگه ست! بی ادبی و کم شخصیتی این اقا گعروفه توی کلاس ...

عزیزم خیلی واژگان بامزه ای میسازید از خودتون. خل انگاری .کم شخصیتی و...😂 کلا من خیلی خوشم میاد از آدم های مودبی مثل شما 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ولی گلم میشه در عین مودب بودن طرف رو نشوند سرجاش .شما از موضع ضعف با این اقا صحبت کردین .می خواین یه نمونه من بذارم که در عین مودب بودن چطور طرف رو به غلط کردن انداختم ؟ اونم خیلی بی ادب بود مسئول روابط عمومی یه موسسه هم بود خیر سرش

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2738
ولی گلم میشه در عین مودب بودن طرف رو نشوند سرجاش .شما از موضع ضعف با این اقا صحبت کردین .می خواین یه ...

گذاشتی منو لایک کن

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
سلام خوبی  مهر جون  چی کار کردی  چه تصمیمی گرفتی راجب برگشتن ؟

سلام گلم .خوبین ؟ فعلا هیچی. باید زمان بگذره ببینم چقدر تغییر کرده 

استارتر خسبید بخسبید شماام

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
2706