2737
2734
عنوان

دعوای من و این اقا..حق باکی بوده+ شات

6317 بازدید | 231 پست

سال۵پزشکی هستم. ما یک گروه هستیم که نماینده ش اقایی هست. تاریخ امتحانی که داریم رو اعلام کرده باهماهنگی اموزش. بچه ها کمی خواهان فرجه ی بیشتر بودن(پیش من که اینطور صحبت داشتن گهگاهی. اماخب اصراری هم نبود).

به نماینده پیام دادم که میتونم درصورت موافقت شما و سایر دوستان با استاد صحبتی داشته باشم؟🙏 استاد منعطف هستن.شاید مفید واقع شد صحبت هام.

ببینید چطور جواب رو داده و من چی گفتم متقابلا و دوباره:

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 شاید چون ازینا کم گذاشتی 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه این مدلی تایپ میکنی و حرف میزنی و از اون استیکره زیاد استفاده میکنی؟

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2731
2738
صبحتون بخیر دوستان 🙏🙏🙏🙏

آدینت به خیر 🙏🏻

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
چقدر خوب جوابش رو دادی

کجاش خوب بود؟😐طرف گند زد بشه چهارتا 🙏🙏🙏فرستاده خوب جوابش داده؟ مگه داره با خود استفاد حرف میزنه که این مدلی حرف میزنه ، درسته میگن جواب بی ادبی رو با ادب باید داد ولی نه تا این حد دیگه

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
کجاش خوب بود؟😐طرف گند زد بشه چهارتا 🙏🙏🙏فرستاده خوب جوابش داده؟ مگه داره با خود استفاد حرف میزنه ...

در لفافه ی ادب، برخورد داشتم نه تواضع!

ضمن اینکه از درگیری هم گریزانم.

2706