2733
2734
عنوان

لطفا بیاید حس ششمیا

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 160 پست
هیچکس از اینده خبر نداره امروز همان فردایی هست که دیروز منتظرش بودیم حس ششم از دید من یه حس منفی نگر ...

دقیقن

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عه نکن اونجوری با خودت ادم قلبش مچاله میشع

باور کن دارم دیوونه میشم دیگه 

همه اطرافیانم میگن اخلاقت عین پیرزنا شده دیگه انرژیه قبلو ندارم هی همه میگن چته چته 

ی تایم کوتاهی اون اوایل باهم بودیم اما زود تمومش کرد 

ببین توی نگاه اول واقعا عاشقش شدم خیلی احمقانه 

اینجوری بود ک دوستم گفت واییی مدیر فلان جارو 

گفتم اونو ولش کن این لباس مشکیه چقد به دلم نشسته 

گفت خب همونو دارم میگم 

من حتی نمیدونستم کیه چیه ک بخواد فک کنه بخاطر موقعیتش رفتم سمتش

اما هربار بدتر از قبل پس زده منو 

ببین چندشب توی حال خودم نبودم زنگ زدم انقد گریه کردم 

بیشور میگفت ببین باز داری گریه میکنی میخوایی من سگ شم ی چی بگم ناراحت شی و پیر میشیا الکی خودتو اذیت نکن 

من نمیخوام باهات باشم هی میگفتم بابا ی فرصت میگفت نه 

ببخشید من راحت میگم دنبال تائید شدن هستید یا دیده شدن؟چرا حرف ادما روتون تاثیر میذاره؟

نمیدونم خودمم دوس دارم یکی واقعانی بگه که اره به دستش میاری بهت فرصت میده مال تو میشه اما هیچوقت اینو نشنیدم 😔

2738
به جز اسمش و ماشینش همش درست بووووود  🥺🥺بازم میشه بگی؟

اگ میخوای باهاش ازدواج کنی باید بترسونیش  اون باید بترسه ک تو رو از دست میدع 

اگ نترسه و بدونه خواستگاری نداری حتی ب دروغ   میگ این ک همیشه هست  و حالا حالا ها وقت دارم( البته اگ عاشقت باشه) 

بعد ها هم ممکنه بهو عاشق یکی دیگ بشه  

پس زیادی ب هر کسی فرصت ندع 

اگ میخوای باهاش ازدواج کنی باید بترسونیش  اون باید بترسه ک تو رو از دست میدع  اگ نت ...

اینجوریه که هی بلاک میکنه بعد یهو میبینم انبلاک میکنه میرم سمتش باز پسم میزنه خب اخه بگو چه مرگته ک باز انبلاک میکنی 

ینی واقعا حس میکنم مشکل داره بعضی وقتا 

خب خودت همین الان گفتی از خودت مهم تر کسی نیست 

چیکار کنم اخه بهضی وقتا از بیقراری و دلتنگی تا مرز جنون میرم وای خیلی رو مخمه این اتفاق 

کلی ادم هستن ک دوسم دارن..اما یه دقیقه ام نمیتونم به عنوان پارتنرم تحملشون کنم 

من فقط دلم اونو میخواد😔 

نمیدونم خودمم دوس دارم یکی واقعانی بگه که اره به دستش میاری بهت فرصت میده مال تو میشه اما هیچوقت این ...

سه تا جمله دارم که خیلی بهت کمک میکنه یکی میخواد یکی نمیخواد یکی یکجا منتظره من 38 سالمه مجردم فقط اینو بگم خوشحالم از اینکه ازدواج نکردم 

2706