2737
2739
عنوان

لطفا بیاید حس ششمیا

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 160 پست
عزیزه من چته دعا نویس ک نخواستیم یه حسه یا درسته یا اشتباه دیگه منم کم اوردم ب اینجا رو زدم حالا تو ...

چون نمیخوام‌دخترای ساده ای مثل شما گول دروغهای اینا رو‌بخورن.هیچ‌فرقی با دعانویسا ندارن اونا یه جور رمالی و‌دروغ اینم‌یه جور.اگر یه سرچ ساده میزدی معنی حس ششمو‌میدونستی انقد عاجزانه التماس اینا رو‌نمیکردی.اگر یک‌درصد همچین‌چیزی بود به نظرت انقد ریخته بود که سایت پر باشه.حتی پیامبرم ادعا دونستن یه روز دیگه اینده رو‌نداشت.دیگه جوابتو نمیدم دوست داری بازیچه دروغگوها بشی باش خوش باش

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه پس چرا من حس هام درست درمیاد بیشتر اوقاتاااا  حتما ی چی باید باشه نمیدونم والا

حست در مورد چی و کی

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
به چی فکر میکنی؟🥺🥺

به ایندم 

یکی از بچه ها بود چند وقته پیش خدایی خیلی درست بهم همچیو گفت حتی ترسامو همشون که عین هم نیستن اینقدر قضاوت نکنید خواهشا...

♥ لا إِلٰهَ إِلّا أَنتَ سُبْحانَڬَ إِنِّي ڪُنتُ مِنَ الظَّالمِینْ ♥
2731
فک کنم اصن کسی نیست الان وای دارم دق میکنم

من حس ششمی نیستم 

ولی میگم اگ درست یا اشتباه  بود بگو 

حس میکنم اسمش امیر باشه  جالا ممکنه چون هزار تا اسم هست اشتباه بشه 

دنبال زن مستقله 

خودت لاغری و تیپت خوبه 

اعتماددب نفست کمه و پسره خودشو میگیره برات

پسره شغلش آزاده

پراید داره

لباس الان تیره هس ؟

به همون ان شاالله که گفتی اعتقاد داشتی محض جدی یا سرگرمی یا هر چی خودتونو‌نمیدادین دست متوهمای دروغگ ...

هر سخن از دل برآید لاجرم بر دل بنشیند. خدارو چه دیدی یهو یه حرفی میزنه که به دلمون میشینه

هر سخن از دل برآید لاجرم بر دل بنشیند. خدارو چه دیدی یهو یه حرفی میزنه که به دلمون میشینه

سفسطه نکن عزیزم.رواج خرافات و شریک دادن برا خدا کفره.گناه هست اگر معتقدین

2738

هیچکس از اینده خبر نداره امروز همان فردایی هست که دیروز منتظرش بودیم حس ششم از دید من یه حس منفی نگریه البته با کمال احترام به همه هموطنان عزیزم که این حسو قبول دارند من نظر خودمو گفتم 

فک کنم اصن کسی نیست الان وای دارم دق میکنم

ن  بدست نمیاری

حس ششمی نیستم ولی حسم گف ن

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.
2706