2737
2734
خودمم فکرم همین بود بمونم حداقل حقمو بگیرم جدا از مهریه نصف پول اون خونه بلک بیشترش من دادم  و ...

وای هیچ راهی داری ثابت کنی؟ 

پول به حساب همسرت ریختی ؟ 

اسی حتما حتما وکیل خوب بگیر وای 

اره میسوزه ولی مثلا سالی یکی دوتا سکه مشکل کجای زندگیشو حل میکنه؟؟ چقدر باید طول بکشه تا کل سکه هاشو ...

اینا نمیخوان توافق کنن همون ۲۰۰ تومنن بدن میخوان کلا مفتی مفتی طلاق بدن اسی رو بخاطر همین‌میگم نگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این حتا اونسری وکیلشم پیچوند پولشو نداد میترسم خیلی

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
خودمم فکرم همین بود بمونم حداقل حقمو بگیرم جدا از مهریه نصف پول اون خونه بلک بیشترش من دادم  و ...

چرا نمیشه موند؟

دعوا میکنید با شوهرت؟

قشنگ توضیح بده چرا نمیشه موند.

ببین تو بمونی نهایتا اون میذاره می‌ره که که بازم به نفع تو.

نترس از ترس شکایت کتک هم نمیزنه چون با این خواهری که داره معلومه می‌دونه به نفعش نیست میخواد با زبون از سرت کنه 

2731

چه کاری کردی.. مدرکی هم داری دختر؟!

از خونه که نرو، بمون پولتو زنده کن، من تو فکراینم مجبور نباشی برای پول خونت ازش شکایت کنی و یه پرونده جدای از طلاق داشته باشی🤦‍♀️

وای هیچ راهی داری ثابت کنی؟  پول به حساب همسرت ریختی ؟  اسی حتما حتما وکیل خوب بگیر وای& ...

با بهترین وکیل حرفزدم گفت مدرک نداشت باشی ک نمیشه گرمی ۷۰۰ براش نزدیک ۲۰۰ طلا فروختم از بابام گرفتم خواهرم قرض داد خونواده خودش هزار ندادن بخدا 

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
واقعا واگذارش کردم بخدا من یماه کارم گریس

من‌ میگم حتی تو این شرایطم زندگیت درست میشه 

یکاری کن پاشو یه وضو بگیر به نماز شب بخون از خدا بخواه صلاحت رو انجام بده.. 

با شوهرت رابطه رو ترمیم کن 

اول از محبت شروع کن 

بوسش کن بگو چقدر دلم برات تنگ شده عزیزم 

حتی نشده هم تو بگو بلکه محبت بینتون جریان پیدا کنه

تماس بدنی فیزیکی زیاد کن بوس بغل بدرقه 

از در میاد چای میوه بیار

غذا جدید بزار سالاد درست کن بزار خونه آروم باشه لذت ببره 

اگر بحث کرد بگو قرار بزاریم یه مدت کلا از هر حرفی ک فضا رو سمی میکنه دوری کنیم فقط خوبی باشه 

از مشاور کمک بگیر حتما

هشتگ زیر بزن این لینکش از ویس روانشناس گوش بده حتما

آمنه_روستایی#  

2738

اون فیلم و تو بفرست واسه خواهرت بگو نگه داره تا وقتی که لازمت بشه.

از گوشی خودت پاک کن .

ببین شیریت داری؟

اونجا یه قسمت پنهان کردن فایل داره میتونی پنهان کنی تو گوشیت

تو وکیل خوب بگیر ثابت‌کنی پول اون خونه رو نصفشو دادی

چند روز با شوهرت مهربون شو تموم صداهاتو صبط کن‌ حتی اگه قهرم کنی پیام بده دائم بگو من فلان مبلغ به حسابت ریختم واسه پول خونه دسته مول منو بخوری این حرفا وای حتما پولاتو پس‌بگیر‌حتماا قاضی اگه از مهریه ات ذره از پولی که دادی نمیگذره اثبات کنی پولتو میگیره میده بهت

اینا نمیخوان توافق کنن همون ۲۰۰ تومنن بدن میخوان کلا مفتی مفتی طلاق بدن اسی رو بخاطر همین‌میگم نگذره

اره اینا که اول فکرمیکنن چیکارکنن کلا هیچی ندن، ولی خب اینطور نمیشه و اسی حتما حقشو میگیره منتهی اخرش همون ک من گفتم میشه متاسفانه

چه کاری کردی.. مدرکی هم داری دختر؟! از خونه که نرو، بمون پولتو زنده کن، من تو فکراینم مجبور نباشی ب ...

میدونم اشتباه کردم 

ولی چ میدونستم گفتم زندگیمه شوهرمه

ناراحت نباش عزیزم،اصلا و ابدا،به هیچی جز گرفتن حق و حقوقت فکر نکن،حتما فردا اول صب با خانوادت تماس بگیر و درجریان بزارشون و از راهکاراشون اطتفاده کن،نترس هم خدا هم خانواده ت پشتت هستن،وکیلم بگیری که دیگه عالی میشه.اون عفریته چند سالشه؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
بچها عکسو دیدین  یماهه شوهرم میگ تو برو من خونه فروش رفت من حقتو میدم تازه گریم میکرد من حق تر ...

واای خدایا دقیقا خود شیطانه

شوهرت دوستت نداره اسی فکر نکن شستشوی مغزی دادنش 

آدم تا خودش نخواد کسی نمیتونه بازیچش کنه، شوهرت خودش میخاد طلاق بگیری 

چرا نمیشه موند؟ دعوا میکنید با شوهرت؟ قشنگ توضیح بده چرا نمیشه موند. ببین تو بمونی نهایتا اون میذ ...

دقیقا 

2706