2737
2739

سلام.

پسر من الان دوسال و ده ماهشه.

تا دوسالگی فقط ۸ تا کلمه میگفت اونم خیلی کم.

دستور پذیری و توجه ش هم خیلی کم بود.

از دوسالگی تا الان خیلی باهاش کار کردم حدود ۳۰۰ تا کلمه میگه.

درک و توجه و دستور پذیریش هم خیلی خیلی خوب شده.

مشکل من اینه پسرم فقط کلمه ی تکی میگه مثلا آب میخواد فقط میگه آب نمیگه آب بده.

گفتار درمان هم میبرم تغییری خاصی نکرده.

لطفا از تجربیاتتون بگید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من تو مهد خیلی تغییر کرد. بچه ها از هم بیشتر یاد میگیرن. پارک زیاد ببر

خدایا وطنم، ایرانم را در آرامش و امنیت قرار بده. کاری کن مردم میهنم با هم متحد باشند و در کنار هم در صلح و صفا باشند.و هر کسی به فکر نقشه های شوم برای کشورم هست رو نابود کن. دوست داری لایک کن. دوست داشتی ریپلای کن. کلا هر کاری دوست داشتی انجام بده😊. اینجا جای تبادل نظره. دعا کن نی نی یار دلش به رحم بیاد کاربریم برای مهر ۹۷ رو بهم برگردونه.😊
2728
2738
تخم کبوتر مادرشوهرم بهش داد اثر نداشت هفته ای دو ساعت هم مهد میبرم

وای من به بچم تخم بلدرچين دادم انقد پر حرفه مغز میخوره 😐😐

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
تو کلاس مثلا یه ماشین برمیداره دیگه بازی میکنه خودش کار به بقیه نداره  

بازی ها جمعی نمیکنه. با بقبه خوب ارتباط میگیره؟ 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
علاوه برگفتار درمان، تاجایی که میتونی براش کتاب بخون، قصه تعریف کردن شعر بخون، لالایی بخون، و......& ...

یعنی دیگه نمیدونم چیکار کنم

همش نقاشی بازی شعر بپر بپر همه کار میکنم

2706