2737
2739
عنوان

کییا یه دونه بچه دارن ودیگم نمیخولن

| مشاهده متن کامل بحث + 1853 بازدید | 115 پست
ببخشید بچه ای که بیش فعال باشه بزرگ بشه مشکلش برطرف میشه؟  میشه بگی بچت چه علائمی داشت منم نم ...

منم دخترم بش فعال بود تا کلاس چهارم ریتالین مصرف کرد الحمدالله الان ۸ هست خیلی بهتر شده 

دختر من 10 سالشه امروز می گفت مامان تو کلاس 30 نفریمون فقط من تک فرزندم😔😔شوهرم دوس نداره بچه ی دوم

من خود دخترم هم دوس نداره 

شوهرم گاها میگه 

ی دعوای اساسی میکنم میگم برو زن بگیره برات بیاره 🤣

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید بچه ای که بیش فعال باشه بزرگ بشه مشکلش برطرف میشه؟  میشه بگی بچت چه علائمی داشت منم نم ...

به پسر من که گفتن تا نوجوانی باید دارو بخوره و خوب میشه،مثلا تل فلزی رو داشت میکرد تو دوشاخه برق که جیغ زدم انداخت حرف گوش نمیکرد نمینشست همش زیاد حرف میزد اینایی که میگم به شکل افراطی نه معمولی

از ۴سالگی دخترم اقدام کردم ۵تا سقط کردم چون آنانسفال بودن واقعا دیگه نه توان بارداری دارم ونه اجازه ...

عزیزم مادر ۵شهید🥺دعا کن منم طعم مادری رو بچشم ۷ماهه منتظرم،عوارض سقط هات رو متوجه میشی چیا هستن؟

2728
عزیزم بیماری دو قطبیتون ارثی بهتون رسیده؟؟؟؟کسی از خانوادتون هم درگیرشه؟؟؟؟از چند سالگی علائمش اومد ...

افسردگی خفیف خالم و مادرم ازبعدفوت داییم دارن ولی نه هییییچکس توخانواده مثل من نیست از۱۹سالکی هرچی ازاین مریضی بگم کم گفتم وقتی خلقت بهم میریزه کلازندکی مختل من اوایل انقدرسردخترم دادمیزرم پرخاشگری عصبانیت بیخوابی بدخلقی تحریک پذیری توقعی شدن قطب شیداییشم که نگم یه بدبختی‌هایی داری که نگوهرکی سالمه خداروشکرکنه

از ۴سالگی دخترم اقدام کردم ۵تا سقط کردم چون آنانسفال بودن واقعا دیگه نه توان بارداری دارم ونه اجازه ...

یا علیی ول کن نابود کردی خودتو 

پنجتا سقط خیلیه

ما در عالم ذر ، دنیای قبل از امدنمون ب این دنیا قدرت انتخاب داشتیم .خودمون قیافمونو انتخاب کردیم ، خودمون زندگیمونو همسرمونو فرزاندانمونو انتخاب کردیم خودمون سختی و چالشهای مختلفمون رو انتخاب کردیم .اونجا نمیدونستیم چقدر سخته اما الان نفسمون رو بریده .این امتحانا رو میگذرونیم ک طراحش خودمون بودیم این سختی هارو تموم میکنیم تا شاگرد ممتاز خداوند باشیم پس بهانه نگیرید غر نزنید تا راه ب پایان برسه و زیباتر هم اینه ک قضاوت و صحیح کردن این امتحان هم ب دوش خودمونه و این است خداوند عادل🌺 اما اون کسایی ک خودکشی میکنن اونها تو این بازی گیم اور میشن و جایگاه بدی براشون پیش خدا پس از فرصتاتون نهایت استفاده بکنین
منم دخترم بش فعال بود تا کلاس چهارم ریتالین مصرف کرد الحمدالله الان ۸ هست خیلی بهتر شده 

عزیزم در کنار بیشفعالی وسواس نگرفت؟پسر من ریسپریدون مصرف میکنه الان به خاطر کمی وسواسش دکتر براش شربت فلوکستین داده

2740
واااای منم مثل شمام ،آخه ینی چی سرشونو میکنن تو خصوصی ترین رابطه دنیا،به این فوضولا باشه خودشون میان ...

اره . اوندفعه به مادرشوهرم گفتم بردار اینو برا من بزرگ کن ببینم میتونی؟ هی میگی دومی دومی بیار؟ گفت نمیتونم اینو نگه دارم دومی رو نگه میدارم . گفتم لازم نکرده اینو نگه نداشتی دومی رو عمرا بتونی برام نگهش داری .

تو گوش برادرشوهرم ایتقدر خوندن الان به فکر سومیه . جاریم دیونه شده از دستشون .‌نمیخوام بشینن تو گوش شوهر منم بخونن . خودشون عرضه ندارن دو سه بچه رو بزرگ کنن با رفاه و ارامش . نشستن واسه من نظر میدن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
عزیزم مادر ۵شهید🥺دعا کن منم طعم مادری رو بچشم ۷ماهه منتظرم،عوارض سقط هات رو متوجه میشی چیا هستن؟

الهی به حق خانم فاطمه زهرا به خواست دلت برسی

کم خونی.اعصاب ضعیف از همه مهمتر دلم واسه تنهایی دخترم میگیره بمیرم براش

......
هیچ وقت بهتر نیس خیالتون راحت اینایی هم که بچه دیر ب دیر اوردن هر دو جدا بزرگ شدن اینم بده

شما خیلی داری یک طرفه به قاضی میری،من خیلی از دوستای خودم تک فرزند و کاملا راضی ،الانم خودشون قصد دارن تک فرزند داشته باشن

شما خیلی داری یک طرفه به قاضی میری،من خیلی از دوستای خودم تک فرزند و کاملا راضی ،الانم خودشون قصد دا ...

باش  

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
هیچ وقت بهتر نیس خیالتون راحت اینایی هم که بچه دیر ب دیر اوردن هر دو جدا بزرگ شدن اینم بده

درمورد هیچ چیزی نمیشه اینطوری با قطعیت حرف زد.

شرایط زندگیه هرکس متفاوته چیزی که برای یکی خوبه شاید برای یکی دیگه بد باشه.

من فک نمیکنم پدرومادری که شدایط و امادگیه بچه دومو ندارن بابچه اوردن به بچه اول لطف میکنن اتفاقا ممکنه ظلم باشه بهش.

اگه شرایطش واقعا بود بیارن خوبه اما نباشه و بیارن ڟلمه،چقدر میبینیم پدرمادرایی که حوصله یه بچه هم ندارن مسیولیتشونو درست انجام نمیدن بعد درکمال ناباوری دومی و سومی روهم میارن

2706