2726
عنوان

کییا یه دونه بچه دارن ودیگم نمیخولن

1853 بازدید | 115 پست

چندسالشووونه وایاراضی هستین آزتک فرزندی بچتون من خودم مریضی دوقطبی دارم سالهاست روزی نه تادارومیخو م متاسفانه یه دخترشش ساله دارم که زمانی خدایهم دادکه چندسالی بودمریضیم عودنکرده بود الان هم دارومیخورم هم اضافه وزن دارم هم تنبلی تخمدان گرفتم بااینکه سردخترم سردوماه بعدجلوگیری باردارشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دخترم ۷سالشه

بعدی رو می خوام ولی فعلا هم اعصابشو ندارم هم شرایطشو

تا خدا چی بخواد

این جمله‌ی " زنی که خرج نداره ارج نداره " که ملت اینجا میگن رو من اولین بار اینجا شنیدم😶پیرزن های اطراف من همیشه میگفتن "زن باید کار کنه و پول داشته باشه که پس فردا شوهرش خواست باسنشو بخارونه، فکر نکنه می خواد از جیبش پول دربیاره و بهش بده"😏

خدایی یا یدونه بچه نیارید تو این دنیا یا اگر میارید دو تا ب بالا

بچه چ گناهی کرده بخاطر تجربه شما بیاد ب این دنیا بعد تنها باشه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
خدایی یا یدونه بچه نیارید تو این دنیا یا اگر میارید دو تا ب بالا بچه چ گناهی کرده بخاطر تجربه شما ب ...

درسته گلم تنهایی خییییلی بده من انشالله خوب بشم یه بچه بیارم

من بچم ۴ سالشه خودم اصلااااااا دوست ندارم بچه دوم بیارم اصلا دیگه توانشو ندارم پسرمم دوست نداره اماا ...

مرداهمه همینن شوهرمن میبینه باشه مریضی دستوپنجه نرم میکنم بازم ول کن نیست

من خودم که نه ولی خواهرم قصدش همین بود میخواست بذاره پسرش تک فرزند بمونه اما با وجود خوردن قرص اورزانسی یه دختر باردار شد الانم جونش برا دخترش درمیره

میگفت دلم میخواد برا آینده خودم برنامه بچینمو به خودم برسمو... ولی خوب خواست خدا چیز دیگه ای بود

اللهم عجل لولیک الفرج
2706